Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.07.1998 |
| IČO | 25816888 |
| Datová schránka | e8jk83t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 391 smluv za celkem 103 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 3 220 932 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 2 704 000 Kč |
| IT | 4 | 662 316 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 454 496 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 434 826 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 96 667 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 38 | 10 303 405 Kč |
| Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 325 864 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 14 | 5 913 957 Kč |
| IT | 12 | 4 260 362 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 3 383 892 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 670 219 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 293 430 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 119 645 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 68 934 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 319 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 57 499 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 22 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 50 | 17 205 697 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 | 1 | 127 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 15 | 6 755 629 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 13 | 2 294 549 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 092 550 Kč |
| Telco | 1 | 1 067 099 Kč |
| Potraviny | 3 | 899 091 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 604 637 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 580 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 536 272 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 264 022 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 217 800 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 196 446 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 81 210 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 54 | 17 540 238 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 5 547 105 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 11 | 4 396 487 Kč |
| IT Hardware | 1 | 183 872 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 180 859 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 171 094 Kč |
| Leciva | 1 | 116 487 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 93 134 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 89 546 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 20 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 39 | 12 872 386 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 3 891 784 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 16 | 3 015 883 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 241 944 Kč |
| Leciva | 1 | 268 735 Kč |
| IT Hardware | 2 | 232 091 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 220 523 Kč |
| Potraviny | 1 | 205 458 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 187 809 Kč |
| Telco | 1 | 130 402 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 96 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 83 756 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 61 589 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 50 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 45 | 10 734 209 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 | 1 | 106 722 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 14 | 4 462 529 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 14 | 2 422 350 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 1 572 214 Kč |
| Leciva | 1 | 239 345 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 199 650 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 105 270 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 16 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 39 | 9 966 322 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 14 | 2 801 991 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 237 235 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 295 180 Kč |
| IT | 3 | 203 522 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 29 | 5 501 549 Kč |
| Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk | 1 | 94 622 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 2 519 967 Kč |
| IT | 9 | 1 989 259 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 260 392 Kč |
| IT Hardware | 1 | 123 324 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 72 218 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 30 789 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 2 792 995 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 3 | 927 344 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 362 315 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 | 260 392 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 175 329 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 2 | 138 247 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 123 324 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 2 | 112 409 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 112 022 Kč |
| Státní oblastní archiv v Praze | 1 | 108 491 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 95 883 Kč |
| Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 91 609 Kč |
| Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí | 2 | 75 120 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 72 218 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 71 209 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 | 30 789 Kč |
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 25 | 5 549 695 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 2 805 817 Kč |
| Zdravotní péče | 5 | 1 200 695 Kč |
| IT | 7 | 1 054 764 Kč |
| IT Hardware | 1 | 827 132 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 410 275 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 87 120 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 84 942 Kč |
| Leciva | 1 | 75 262 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 36 | 6 809 881 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 312 312 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 10 | 2 004 618 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 10 | 1 853 423 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 390 891 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 236 694 Kč |
| IT Hardware | 1 | 56 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bílovecká nemocnice, a.s. | 4 | 883 300 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 573 104 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 454 137 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 437 500 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 390 891 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 245 985 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 236 694 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 173 023 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 138 533 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 128 429 Kč |
| Základní škola Přerov, Trávník 27 | 1 | 113 014 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 107 479 Kč |
| Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk | 1 | 103 600 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 91 712 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 2 | 88 812 Kč |
| Gymnázium Chomutov, příspěvková organizace | 1 | 88 019 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 87 302 Kč |
| Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 75 194 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 1 | 72 843 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 1 | 68 898 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 68 184 Kč |
| Domov Duha, příspěvková organizace | 1 | 56 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amenit s.r.o. | 27 | 4 682 724 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 173 023 Kč |