Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.01.2010 |
| IČO | 28714989 |
| Datová schránka | fwtif9p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 326 smluv za celkem 4 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
16 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | - 35 275 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | - 35 275 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut pro řešení úpadku v.o.s. | 1 | - 35 275 809 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | - 35 275 809 Kč |
| RAF STAVBY s.r.o. | 1 | - 35 275 809 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | - 35 275 809 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 75 541 593 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 75 541 593 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 5 | 75 541 593 Kč |
| Institut pro řešení úpadku v.o.s. | 4 | 65 610 628 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 4 | 65 610 628 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 65 610 628 Kč |
| Středočeské muzeum, příspěvková organizace | 2 | 40 573 373 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 9 930 966 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 208 600 046 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 10 067 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 015 417 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 87 877 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 149 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 64 936 351 Kč |
| Městská část Praha 16 | 2 | 48 936 937 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 41 022 934 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 26 861 771 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 19 505 019 Kč |
| Městská část Praha 22 | 4 | 16 864 063 Kč |
| Město Cheb | 2 | 10 444 432 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 1 534 548 Kč |
| Město Přelouč | 3 | 1 361 481 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 875 085 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 831 622 Kč |
| Město Říčany | 1 | 202 229 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 87 877 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 76 149 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 30 | 233 540 498 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 41 022 934 Kč |
| Středočeské muzeum, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| EXCON, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 1 292 715 905 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 14 313 804 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 13 812 894 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 939 150 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 164 758 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 89 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 351 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 66 | 1 351 216 531 Kč |
| Středočeské muzeum, příspěvková organizace | 3 | 89 248 765 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 89 248 765 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 89 248 765 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 71 091 413 Kč |
| Obec Mirošovice | 2 | 11 571 414 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 605 594 051 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 889 034 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 60 403 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 30 546 302 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 3 179 517 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 679 474 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 713 508 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 400 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 140 116 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 13 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 70 | 1 083 143 979 Kč |
| Středočeské muzeum, příspěvková organizace | 1 | 246 632 691 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | 246 632 691 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 246 632 691 Kč |
| STAVMAX Group s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s. r. o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. | 1 | 60 500 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 750 415 250 Kč |
| Stavebnictví | 59 | 426 699 546 Kč |
| Osobní vozidla | 7 | 5 648 447 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 4 164 060 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 961 068 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 7 | 537 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 152 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 73 | 466 353 389 Kč |
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 2 | 1 935 976 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 328 561 459 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 45 | 37 536 524 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 6 595 612 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 5 199 370 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 1 250 948 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 7 | 106 036 568 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 5 | 90 364 293 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 55 574 427 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 6 | 43 017 164 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 19 742 794 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 9 | 14 062 676 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 5 199 370 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 4 012 492 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 2 708 237 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 3 | 2 475 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 38 | 343 193 340 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 177 665 104 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 43 | 121 066 753 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 068 590 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 630 194 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 13 | 456 894 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 29 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Roudnice nad Labem | 3 | 54 974 224 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 5 | 49 461 030 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 7 | 21 320 626 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 16 399 393 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 13 970 524 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 10 985 766 Kč |
| Město Lovosice | 6 | 9 993 607 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 7 522 173 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 630 194 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 2 | 321 794 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 9 200 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 1 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAF STAVBY s.r.o. | 35 | 185 588 531 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 1 Kč |