Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.01.1992 |
| IČO | 43000916 |
| Datová schránka | ufry8g8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1868 smluv za celkem 307 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 5 | 458 987 Kč |
| Leciva | 2 | 161 631 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 133 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 78 | 8 271 699 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 18 | 17 399 300 Kč |
| Zdravotnický materiál | 116 | 11 258 549 Kč |
| Leciva | 40 | 7 418 427 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 26 | 2 343 602 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 548 606 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 259 469 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 219 544 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 149 556 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 259 | 44 170 724 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 90 | 8 701 255 Kč |
| Zdravotnictví | 45 | 6 226 052 Kč |
| Leciva | 34 | 4 640 522 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 29 | 2 614 431 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 19 | 714 184 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 396 613 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 4 | 370 739 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 204 577 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 113 396 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 91 098 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 68 813 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 239 | 42 157 072 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 15 511 799 Kč |
| Leciva | 34 | 14 932 501 Kč |
| Zdravotnictví | 26 | 9 379 315 Kč |
| Zdravotnický materiál | 80 | 7 306 380 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 29 | 2 689 808 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 1 157 001 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 4 | 324 228 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 260 102 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 180 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 219 | 55 375 727 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 31 | 13 700 300 Kč |
| Zdravotnický materiál | 90 | 10 865 879 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 30 | 4 686 464 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 462 527 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 3 267 000 Kč |
| Leciva | 28 | 2 984 238 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 070 124 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 573 067 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 563 886 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 5 | 429 952 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 270 962 Kč |
| Kosmetika | 9 | 268 929 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 120 995 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 71 333 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 65 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 237 | 45 050 867 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 89 | 9 398 924 Kč |
| Zdravotnictví | 24 | 5 375 808 Kč |
| Leciva | 27 | 3 379 087 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 27 | 2 632 562 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 131 406 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 196 | 23 210 965 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 7 | 591 694 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 20 | 22 627 000 Kč |
| Leciva | 27 | 8 271 051 Kč |
| Zdravotnický materiál | 46 | 5 002 595 Kč |
| Zdravotnictví | 32 | 4 226 493 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 34 | 3 630 687 Kč |
| Stroje a zařízení | 13 | 1 176 012 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 139 200 Kč |
| IT | 1 | 78 323 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 18 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 178 | 27 775 042 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 12 | 1 072 322 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 86 | 33 997 019 Kč |
| Zdravotnictví | 52 | 7 206 595 Kč |
| Zdravotnický materiál | 43 | 4 556 327 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 32 | 3 498 652 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 25 | 3 445 377 Kč |
| Leciva | 27 | 3 237 655 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 2 419 999 Kč |
| Energie | 1 | 544 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 378 778 Kč |
| IT | 1 | 71 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 178 | 23 683 841 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 13 | 17 775 192 Kč |
| Chemické výrobky | 31 | 9 811 246 Kč |
| Zdravotnictví | 39 | 5 461 118 Kč |
| Zdravotnický materiál | 51 | 5 050 178 Kč |
| Leciva | 36 | 4 819 502 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 55 | 4 191 805 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 17 | 2 529 842 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 145 817 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 128 811 Kč |
| IT | 1 | 80 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 165 | 21 939 697 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 97 | 8 928 495 Kč |
| Zdravotnictví | 45 | 5 753 283 Kč |
| Zdravotnický materiál | 32 | 4 053 500 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 16 | 2 636 811 Kč |
| Leciva | 16 | 2 467 984 Kč |
| Pojišťovací služby | 13 | 1 907 379 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 13 | 841 615 Kč |
| IT | 1 | 64 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARSTEDT spol. s r.o. | 138 | 17 250 832 Kč |