Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.12.1993 |
| IČO | 60202564 |
| Datová schránka | mnsrkix |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 447 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 3 314 050 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 259 298 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 15 | 4 585 435 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 1 508 734 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 049 644 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 305 278 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 215 937 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 25 | 7 665 028 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 8 015 565 Kč |
| Zemědělství | 29 | 5 078 814 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 1 388 475 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 692 643 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 173 167 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 75 431 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 34 | 9 655 892 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 4 353 713 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 359 955 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 | 539 539 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 533 795 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 250 385 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 95 620 Kč |
| Město Tábor | 1 | 90 508 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 84 542 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 75 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 65 | 17 039 381 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 23 829 748 Kč |
| Zemědělství | 32 | 6 530 342 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 691 221 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 299 917 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 22 | 19 402 450 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 48 | 8 673 316 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 310 072 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 683 541 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 3 | 299 917 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 102 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 81 | 31 472 227 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 749 | 164 509 633 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 90 180 017 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 778 301 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 443 223 Kč |
| Energie | 1 | 1 210 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 934 635 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 486 704 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 312 638 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 206 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 5 | 82 387 620 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 10 654 870 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 6 | 1 505 264 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 1 344 359 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 915 340 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 2 | 206 039 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 139 664 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 38 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 35 | 98 402 118 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 575 608 873 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 3 265 143 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 761 807 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 517 098 Kč |
| Energie | 1 | 1 210 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 655 821 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 484 041 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 317 999 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 78 735 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 48 400 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 4 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 23 | 575 501 176 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 3 137 046 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 761 807 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 680 663 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 1 614 305 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 584 207 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 469 572 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 317 999 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 78 735 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 61 105 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 43 | 586 465 016 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 539 011 763 Kč |
| CONSULTEST s.r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
| SQZ, s.r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
| M.I.S. a.s. | 1 | 539 011 763 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 539 011 763 Kč |
| PavEx Consulting, s.r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
| VARS BRNO a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 22 466 195 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 4 460 291 Kč |
| Energie | 1 | 2 359 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 074 294 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 972 348 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 125 840 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 107 811 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 21 155 824 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 5 942 038 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 644 219 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 114 812 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 599 616 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 242 000 Kč |
| Statutární město Kladno | 1 | 141 479 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 107 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 37 | 31 947 799 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 34 | 54 855 350 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 25 058 068 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 15 306 500 Kč |
| Úklidové služby | 89 | 8 556 158 Kč |
| IT | 3 | 1 276 538 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 33 | 1 051 762 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 214 969 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 170 199 Kč |
| Právní služby | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 33 775 172 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 3 766 263 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 418 548 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 2 358 980 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 36 | 1 131 435 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 755 851 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 621 347 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 375 100 Kč |
| Statutární město Chomutov | 2 | 311 091 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Město Louny | 1 | 102 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 70 | 45 725 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 159 260 493 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 45 | 61 249 026 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 156 | 33 096 602 Kč |
| IT | 5 | 3 324 310 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 361 835 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 428 021 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 261 360 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 78 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 23 | 164 302 525 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 193 134 Kč |
| Statutární město Chomutov | 3 | 395 029 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 3 | 328 144 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 261 360 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 72 237 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 23 | 168 371 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 144 | 99 857 991 Kč |
| IT | 101 | 54 638 132 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 45 494 954 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 12 | 7 055 626 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 858 628 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 77 125 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 22 | 43 877 478 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 7 | 3 707 254 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 2 347 400 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 883 521 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 807 771 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 389 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 34 | 53 012 939 Kč |
| Ing. Pavel Herrmann | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 62 530 825 Kč |
| Pojišťovací služby | 36 | 21 845 534 Kč |
| Právní služby | 34 | 4 103 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 836 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 48 400 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 14 646 140 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 964 836 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 874 956 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 520 872 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 519 152 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 336 078 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 191 638 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 163 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 22 | 66 617 008 Kč |
| Ing. Pavel Herrmann | 1 | 48 400 000 Kč |