Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 69 podřízených organizací. Je součástí 44 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 13573 smluv za celkem 20 mld. Kč;
112 smluv má zásadní nedostatek;
137 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 77 077 629 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 59 095 795 Kč |
| Dary a dotace | 35 | 58 022 267 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 24 814 811 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 36 | 12 575 418 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 278 271 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 1 071 146 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 217 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 199 650 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 195 778 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 189 697 Kč |
| Technické služby | 1 | 181 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 162 534 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 100 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 66 602 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 55 000 Kč |
| Odpady | 1 | 40 898 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 19 505 Kč |
| Průmyslové stroje | 7 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 674 | 1 107 727 790 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 78 | 58 206 092 Kč |
| Ústecký kraj | 4 | 14 133 333 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 10 | 3 587 076 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 160 530 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 7 | 1 462 458 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 8 | 772 846 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 576 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 544 500 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 457 721 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 210 010 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 79 376 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 35 622 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
115 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
90 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 482 | 4 045 482 761 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 117 743 222 Kč |
| Ústecký kraj | 8 | 52 039 129 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 14 | 16 212 288 Kč |
| Úřad práce České republiky | 71 | 13 051 544 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 7 | 10 480 657 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 4 892 157 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 267 444 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 500 000 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 381 150 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 3 | 265 595 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 225 060 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 158 892 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 93 339 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 | 51 700 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 51 450 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 2 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
125 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,20 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
30 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
102 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 193 | 901 506 419 Kč |
| Úřad práce České republiky | 26 | 16 574 580 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 5 | 8 101 006 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 5 | 7 103 061 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 3 475 760 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 7 | 2 602 727 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 1 175 093 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 2 | 1 016 470 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 504 570 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 8 | 475 228 Kč |
| Ústecký kraj | 7 | 380 531 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 344 850 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 2 | 253 858 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 213 608 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 115 280 Kč |
| OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA | 1 | 87 109 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 219 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Zeměměřický úřad | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
103 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 235 | 832 200 938 Kč |
| Ústecký kraj | 14 | 22 978 128 Kč |
| Úřad práce České republiky | 32 | 14 670 040 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 9 111 890 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 1 | 8 096 934 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 4 398 710 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 4 | 2 999 130 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 21 | 2 156 023 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 2 103 062 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 1 860 085 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 1 028 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 951 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 4 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
112 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 344 | 1 872 663 178 Kč |
| Ústecký kraj | 9 | 121 921 635 Kč |
| Úřad práce České republiky | 29 | 14 442 647 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 6 | 5 035 580 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 6 | 2 655 450 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 000 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 000 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 4 | 780 450 Kč |
| Severočeská servisní a.s. | 1 | 699 380 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 2 | 514 400 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 423 030 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 5 | 376 627 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 237 487 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 11 | 198 857 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 2 | 180 919 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 166 980 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 93 509 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 31 944 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 363 | 893 096 290 Kč |
| Úřad práce České republiky | 71 | 86 393 395 Kč |
| Ústecký kraj | 13 | 65 093 040 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 1 | 25 923 040 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 3 | 7 041 571 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 000 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 1 036 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 1 010 350 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 874 522 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 90 000 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 87 856 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 6 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 278 | 664 915 806 Kč |
| Úřad práce České republiky | 37 | 59 358 970 Kč |
| Ústecký kraj | 6 | 3 707 198 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 342 793 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 250 000 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 | 182 400 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 175 450 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 1 | 49 661 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 18 552 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |