Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jan Ondroušek
změna 03.07.2019
| Založeno | 31.12.1991 |
| IČO | 00401803 |
| Datová schránka | s7jntf3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 1391 smluv za celkem 724 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 22 176 460 Kč |
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 45 | 6 774 095 Kč |
| Telco | 2 | 2 299 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 265 629 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 090 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 442 508 Kč |
| Nábytek | 1 | 242 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 225 060 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 120 589 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 3 | 96 800 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 141 | 22 913 873 Kč |
| IT Hardware | 3 | 9 941 965 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 8 947 050 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 4 025 290 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 651 250 Kč |
| Kosmetika | 1 | 1 634 693 Kč |
| Energie | 1 | 757 057 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 540 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 406 200 Kč |
| IT | 1 | 328 515 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 300 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 261 360 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 260 500 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 108 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 80 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 65 219 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 108 | 18 107 468 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 9 299 740 Kč |
| Energie | 2 | 3 729 550 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 3 234 405 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 628 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 352 558 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 216 355 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 975 018 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 580 000 Kč |
| IT | 3 | 553 515 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 544 500 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 435 600 Kč |
| IT Hardware | 1 | 224 032 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 215 985 Kč |
| Odpady | 1 | 181 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 100 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 93 122 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 84 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 53 060 Kč |
| Telco | 29 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 123 | 29 858 688 Kč |
| Energie | 4 | 3 948 342 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 3 547 780 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 3 039 000 Kč |
| Školení a kurzy | 18 | 2 147 939 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 525 677 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 431 668 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 389 336 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 336 602 Kč |
| Nábytek | 2 | 264 342 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 200 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 133 203 Kč |
| IT | 1 | 100 672 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 714 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 60 000 Kč |
| Telco | 17 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 70 | 10 280 882 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 2 609 900 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 2 058 422 Kč |
| Energie | 3 | 2 038 512 Kč |
| Nábytek | 3 | 684 234 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 678 948 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 469 003 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 4 | 455 892 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 342 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 341 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 246 510 Kč |
| IT | 1 | 210 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 207 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 199 602 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 163 055 Kč |
| Technické služby | 1 | 90 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 87 846 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 71 995 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 7 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 16 853 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 70 | 13 970 647 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 12 086 404 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 3 614 957 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 1 014 057 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 952 875 Kč |
| Energie | 3 | 913 386 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 913 348 Kč |
| IT | 4 | 413 581 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 400 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 290 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 289 095 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 199 251 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 170 650 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 164 306 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 111 925 Kč |
| Nábytek | 1 | 92 393 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 90 750 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 76 956 Kč |
| Kancelář | 1 | 58 032 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 54 086 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 104 | 36 246 232 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 10 574 793 Kč |
| Statutární město Brno | 21 | 3 419 178 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 684 750 Kč |
| Základní škola logopedická, Týn nad Vltavou, Sakařova 342 | 4 | 328 680 Kč |
| Mateřská škola U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a | 1 | 254 010 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 236 660 Kč |
| Mateřská škola Třešť, příspěvková organizace | 1 | 219 120 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 185 000 Kč |
| Mateřská škola Korálek, Praha 9 - Černý Most, Bobkova 766 | 1 | 177 100 Kč |
| Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace | 2 | 140 000 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace | 1 | 107 448 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Jindřichův Hradec, Růžová 10 | 1 | 102 000 Kč |
| Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace | 1 | 54 780 Kč |
| Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 66 | 41 434 054 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 33 948 290 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 17 250 812 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 3 017 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 726 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 685 223 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 625 403 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 468 357 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 432 773 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 339 750 Kč |
| Kancelář | 3 | 320 675 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 128 260 Kč |
| Odpady | 1 | 107 982 Kč |
| Sociální služby | 1 | 87 985 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 75 601 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 000 Kč |
| IT | 1 | 65 940 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 53 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 5 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 10 | 17 696 324 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 2 257 174 Kč |
| Kosmetika | 1 | 813 740 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 484 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 182 725 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 150 230 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 115 126 Kč |
| Nábytek | 1 | 100 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 67 637 838 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 8 998 299 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 5 466 201 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 694 600 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 856 447 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 349 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 309 373 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 242 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 188 922 Kč |
| Sociální služby | 2 | 5 400 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 4 | 8 998 299 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 4 | 5 443 465 Kč |
| Statutární město Brno | 10 | 3 003 973 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 772 887 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 296 450 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 188 922 Kč |
| Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace | 2 | 175 536 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 141 750 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 83 560 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 5 400 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 943, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |