Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 29.09.2005 |
| IČO | 27382052 |
| Datová schránka | m6sdwvm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 407 smluv za celkem 12 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 289 863 056 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 10 490 633 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 236 388 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 93 682 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 490 055 808 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 460 338 527 Kč |
| Město Příbram | 1 | 127 050 000 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 102 380 411 Kč |
| Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk | 1 | 70 163 343 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 44 632 060 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 14 943 642 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 3 | 10 646 129 Kč |
| Akademie výtvarných umění v Praze | 1 | 2 195 149 Kč |
| Česká filharmonie | 2 | 484 000 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 3 | 476 924 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 3 | 454 038 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 123 783 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 104 251 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Olomoucký kraj | 3 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 34 | 1 324 048 065 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 1 826 226 516 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 13 310 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 417 550 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 370 565 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 335 702 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 306 459 Kč |
| Sociální péče | 1 | 250 567 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 148 014 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 40 | 2 595 393 326 Kč |
| UCHYTIL s.r.o. | 1 | 11 495 000 Kč |
| Město Písek | 1 | 306 459 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 1 | 121 000 Kč |
| Městský Fotbalový Klub Havířov, z.s. | 1 | 80 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 1 725 832 955 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 462 026 011 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 169 758 415 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 6 045 959 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 334 686 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 80 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 35 | 2 581 893 843 Kč |
| Intermont, Opatrný, s.r.o. | 1 | 486 009 Kč |
| Městský Fotbalový Klub Havířov, z.s. | 1 | 80 000 Kč |
| Domov u studánky | 1 | 42 253 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 1 047 965 544 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 9 862 424 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 310 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 386 934 Kč |
| Kancelář | 1 | 300 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 237 160 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 157 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 156 090 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 75 000 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 47 | 1 082 741 358 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 365 378 860 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 45 769 340 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 45 769 340 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 45 769 340 Kč |
| Město Votice | 1 | 11 210 617 Kč |
| Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 | 1 | 75 000 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 68 825 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| Město Kopřivnice | 2 | 0 Kč |
| Amper Savings, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 765 086 302 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 16 322 396 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 14 | 7 572 021 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 556 125 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 250 561 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 495 616 Kč |
| Textilie | 2 | 211 046 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 190 750 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 187 188 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 56 | 794 653 738 Kč |
| Intermont, Opatrný, s.r.o. | 2 | 28 090 261 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 1 | 1 | 100 000 Kč |
| Mateřská škola Mnichovo Hradiště, Mírová 683, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | - 276 228 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | - 276 228 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 443 787 754 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 436 618 751 Kč |
| Finance | 1 | 281 831 247 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 47 129 604 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 079 910 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 204 780 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 193 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 152 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 150 355 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 134 431 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 121 000 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 46 | 1 300 704 591 Kč |
| Metrostav a.s. | 6 | 445 471 982 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 441 361 583 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 1 | 26 044 309 Kč |
| auto-vraky.cz s.r.o. | 1 | 152 000 Kč |
| TJ Spartak Sezemice z.s. | 1 | 98 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 1 202 516 770 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 63 809 702 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 16 354 183 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 4 932 676 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 167 422 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 770 195 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 158 873 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 86 999 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 78 408 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 55 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 25 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 18 000 Kč |
| Energie | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 55 | 1 290 814 178 Kč |
| VCES a.s. | 3 | 181 500 000 Kč |
| Adam Rujbr Architects s.r.o. | 3 | 181 500 000 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 864 656 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 332 753 552 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 542 210 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 491 780 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 222 653 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 215 750 Kč |
| IT | 1 | 172 680 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 97 253 Kč |
| IT Hardware | 1 | 88 897 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 14 000 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 296 937 965 Kč |
| Město Vrchlabí | 2 | 22 047 987 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 8 088 850 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 3 803 744 Kč |
| Národní divadlo | 3 | 3 213 410 Kč |
| Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 1 491 780 Kč |
| Městská tepelná zařízení, s.r.o. | 1 | 835 505 Kč |
| Město Písek | 2 | 212 153 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 197 301 Kč |
| Česká filharmonie | 2 | 186 149 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 153 973 Kč |
| Město Kolín | 2 | 142 296 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 2 | 113 377 Kč |
| ENESA a.s. | 2 | 100 000 Kč |
| Město Jeseník | 2 | 70 012 Kč |
| Město Slaný | 1 | 68 680 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 14 000 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 5 | 0 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 2 | 0 Kč |
| Akademie výtvarných umění v Praze | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 42 | 337 577 182 Kč |
| Město Sezemice | 1 | 100 000 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 121 055 994 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 853 750 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 729 307 Kč |
| Právní služby | 1 | 726 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 268 257 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 154 191 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 61 304 379 Kč |
| Akademie výtvarných umění v Praze | 1 | 57 596 000 Kč |
| Město Kolín | 3 | 2 155 615 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 1 853 750 Kč |
| Česká filharmonie | 2 | 816 169 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 726 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 268 257 Kč |
| Město Písek | 1 | 154 191 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 93 836 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 4 000 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 18 | 124 972 198 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 46 455 845 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 603 185 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 2 | 42 073 882 Kč |
| Město Písek | 3 | 3 727 591 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 654 372 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 603 185 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 229 374 Kč |
| Základní škola Praha 3, Lupáčova 1/1200 | 1 | 95 108 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENESA a.s. | 16 | 47 383 512 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 654 372 Kč |