Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.10.2006 |
| IČO | 27608514 |
| Datová schránka | kw6wenn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 859 smluv za celkem 1 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
41 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 1 479 739 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 872 688 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 810 535 Kč |
| IT Hardware | 1 | 238 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 48 | 94 981 926 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 438 095 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 49 | 225 962 784 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 32 000 348 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 10 979 386 Kč |
| Sítě a přenos dat | 4 | 8 021 489 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 16 | 6 628 861 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 6 335 746 Kč |
| Zdravotní péče | 6 | 3 357 740 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 2 491 390 Kč |
| IT Bezpečnost | 4 | 2 236 096 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 159 854 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 867 899 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 666 444 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 121 048 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 040 360 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 715 836 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 582 888 Kč |
| Telco | 2 | 581 292 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 479 160 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 200 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 155 | 377 015 402 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 1 053 402 Kč |
| Městská knihovna Beroun | 1 | 918 939 Kč |
| Okresní soud v Benešově | 1 | 282 419 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 72 999 445 Kč |
| Sítě a přenos dat | 5 | 9 693 052 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 5 708 971 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 3 624 112 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 092 881 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 919 743 Kč |
| IT Hardware | 6 | 2 724 433 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 1 824 622 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 1 800 843 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 1 799 886 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 1 331 179 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 1 072 856 Kč |
| Telco | 4 | 984 770 Kč |
| Zemědělství | 2 | 677 959 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 431 970 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 251 535 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 166 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 128 744 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 127 050 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 27 356 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | - 3 420 594 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 127 | 125 183 419 Kč |
| Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace | 1 | 127 050 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 14 | 142 810 662 Kč |
| IT | 29 | 37 962 822 Kč |
| Sítě a přenos dat | 5 | 8 783 176 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 6 253 367 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 5 140 290 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 5 048 396 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 1 716 700 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 1 483 533 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 598 938 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 554 809 Kč |
| Telco | 2 | 478 555 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 435 281 Kč |
| Právní služby | 1 | 428 678 Kč |
| IT Hardware | 2 | 324 461 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 245 773 Kč |
| Zemědělství | 1 | 212 475 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 108 789 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 81 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 97 | 102 153 304 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 28 | 62 218 765 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 14 | 23 509 489 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 17 667 319 Kč |
| Sítě a přenos dat | 11 | 12 772 581 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 4 644 325 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 866 211 Kč |
| IT Hardware | 3 | 2 631 129 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 2 444 800 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 932 000 Kč |
| Telco | 3 | 526 449 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 394 719 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 152 309 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 131 849 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 84 615 Kč |
| Zemědělství | 1 | 63 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 94 | 111 686 757 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 170 | 40 464 041 Kč |
| IT | 25 | 37 460 411 Kč |
| Sítě a přenos dat | 7 | 8 204 615 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 8 119 979 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 6 510 382 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 4 267 722 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 860 074 Kč |
| Telco | 5 | 3 420 975 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 9 | 3 182 107 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 2 299 756 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 2 262 804 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 790 546 Kč |
| IT Hardware | 2 | 562 939 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 296 247 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 168 782 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 41 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 93 | 83 084 183 Kč |
| Ústav pro studium totalitních režimů | 1 | 185 476 Kč |
| Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace | 1 | 138 896 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Bezpečnost | 92 | 51 032 781 Kč |
| IT | 37 | 29 075 021 Kč |
| IT Hardware | 1 | 8 226 627 Kč |
| Konzultace a poradenství | 27 | 6 410 338 Kč |
| Sítě a přenos dat | 4 | 5 547 203 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 5 195 289 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 4 817 924 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 589 391 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 2 750 988 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 1 018 485 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 611 216 Kč |
| Zemědělství | 1 | 227 773 Kč |
| Tisk | 2 | 170 269 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 163 320 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 144 232 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 74 | 62 419 518 Kč |
| Ústav pro studium totalitních režimů | 4 | 811 523 Kč |
| Národní technická knihovna | 2 | 170 269 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 66 | 71 967 923 Kč |
| IT | 22 | 41 884 406 Kč |
| Sítě a přenos dat | 9 | 35 520 124 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 14 | 30 934 523 Kč |
| IT Hardware | 2 | 6 604 572 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 617 922 Kč |
| Telco | 3 | 2 211 234 Kč |
| Průmyslové stroje | 14 | 2 008 782 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 27 | 1 709 886 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 1 634 002 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 357 406 Kč |
| Tisk | 1 | 342 733 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 341 825 Kč |
| Textilie | 1 | 335 344 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 138 775 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 67 | 99 729 579 Kč |
| Národní technická knihovna | 2 | 11 392 764 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 6 049 999 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Axians Czech Republic s.r.o. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Power Systems s.r.o. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Ústav pro studium totalitních režimů | 2 | 1 358 917 Kč |
| Gymnázium Čakovice, Praha 9,nám. 25. března 100 | 1 | 295 213 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 209 | 176 410 284 Kč |
| Stroje a zařízení | 66 | 113 088 050 Kč |
| IT | 18 | 27 005 176 Kč |
| Sítě a přenos dat | 3 | 20 230 459 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 40 | 12 684 778 Kč |
| Tisk | 40 | 6 757 961 Kč |
| Telco | 3 | 5 499 091 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 14 | 5 493 933 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 644 673 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 027 355 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 1 833 516 Kč |
| Textilie | 2 | 1 520 721 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 947 476 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 933 300 Kč |
| IT Hardware | 2 | 550 969 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 539 232 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 211 266 Kč |
| Zemědělství | 1 | 129 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 66 | 72 417 263 Kč |
| Národní technická knihovna | 1 | 88 935 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 548 | 740 799 869 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 977 | 413 285 824 Kč |
| IT Hardware | 300 | 308 877 074 Kč |
| Dary a dotace | 95 | 137 874 415 Kč |
| Zdravotní péče | 131 | 74 371 297 Kč |
| IT | 16 | 56 392 445 Kč |
| Právní služby | 27 | 34 013 917 Kč |
| Zemědělství | 144 | 30 641 255 Kč |
| Sítě a přenos dat | 5 | 29 187 595 Kč |
| Textilie | 40 | 24 903 898 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 3 418 818 Kč |
| Výstavba vodních děl | 14 | 1 511 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 853 026 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 575 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo zemědělství | 5 | 39 543 216 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 24 680 571 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 4 | 11 600 767 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 3 022 071 Kč |
| Ostravská univerzita | 4 | 2 776 433 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 333 945 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 2 291 135 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 027 498 Kč |
| Městská část Praha 3 | 5 | 1 867 856 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 1 074 313 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 4 | 1 017 760 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 2 | 872 121 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 853 026 Kč |
| Ústav pro studium totalitních režimů | 2 | 666 849 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 598 950 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 575 423 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 396 747 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 369 219 Kč |
| Krajský soud v Praze | 1 | 363 000 Kč |
| Statutární město Teplice | 1 | 361 600 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 241 952 Kč |
| Národní lékařská knihovna | 1 | 156 158 Kč |
| Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 | 1 | 113 402 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CompuNet s.r.o. | 51 | 97 804 012 Kč |