Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.12.1992 |
| IČO | 46992308 |
| Datová schránka | 6ixbsrr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 675 smluv za celkem 835 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
16 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 12 048 562 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 3 374 690 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 446 635 Kč |
| IT Hardware | 2 | 243 658 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 132 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 33 | 28 102 404 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 42 000 310 Kč |
| IT | 19 | 25 358 349 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 369 664 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 811 007 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 10 | 1 139 781 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 435 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 150 524 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 48 | 85 383 889 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 13 | 147 171 050 Kč |
| IT Hardware | 5 | 2 264 762 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 190 640 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 942 058 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 846 287 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 109 142 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 85 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 130 768 458 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 13 910 402 Kč |
| Statutární město Zlín | 11 | 1 896 580 Kč |
| Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. | 1 | 1 323 014 Kč |
| 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace | 5 | 1 269 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 190 640 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 942 058 Kč |
| Česká filharmonie | 2 | 605 484 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 408 327 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 384 780 Kč |
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 2 | 202 072 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín | 1 | 194 810 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 189 005 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 1 | 99 583 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 | 1 | 86 677 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 85 063 Kč |
| Základní škola a Praktická škola Čtverka, Uherský Brod | 1 | 75 720 Kč |
| Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem | 1 | 43 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 35 | 153 674 748 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 21 | 29 231 781 Kč |
| IT Hardware | 7 | 8 332 855 Kč |
| Jiná energie | 1 | 2 196 096 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 413 764 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 177 330 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 857 648 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 634 658 Kč |
| Telco | 1 | 519 795 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 330 330 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 321 606 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 89 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 55 | 55 733 546 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 34 | 43 739 585 Kč |
| IT Hardware | 6 | 9 080 602 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 1 651 045 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 1 117 944 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 550 550 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 498 278 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 335 533 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 91 718 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 89 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 69 | 60 671 660 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 43 | 20 573 339 Kč |
| IT Hardware | 10 | 12 855 548 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 9 423 648 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 657 216 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 1 458 534 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 637 807 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 252 633 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 233 288 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 164 076 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 131 164 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 81 675 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 82 | 56 929 787 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 16 | 136 267 290 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 24 062 816 Kč |
| IT | 23 | 15 500 794 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 315 737 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 3 663 396 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 084 160 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 898 425 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 845 790 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 611 141 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 282 997 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 156 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 147 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 76 | 195 033 373 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Axians Czech Republic s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Power Systems s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 37 | 13 827 828 Kč |
| IT Hardware | 16 | 13 686 352 Kč |
| Telco | 2 | 6 287 387 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 911 437 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 1 631 274 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 450 427 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 060 472 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 570 518 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 553 252 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 265 353 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 78 | 43 780 948 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 30 | 51 321 659 Kč |
| IT Hardware | 26 | 16 845 686 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 968 884 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 888 270 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 961 739 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 955 779 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 708 576 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 568 224 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 87 120 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 71 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 79 | 87 353 540 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 44 | 39 260 069 Kč |
| IT Hardware | 35 | 14 925 105 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 649 230 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 570 338 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 1 130 624 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 557 316 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 382 602 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 309 276 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 98 | 60 222 896 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 103 092 Kč |