Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 04.01.1995 |
| IČO | 47813750 |
| Datová schránka | q2ak7ru |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 22180 smluv za celkem 10 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
58 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 121 | 21 996 755 Kč |
| Leciva | 91 | 12 071 378 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 6 490 698 Kč |
| Zdravotnický materiál | 11 | 4 015 754 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 2 312 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 096 300 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 6 | 612 673 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 266 805 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 92 777 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 685 Kč |
| IT | 1 | 17 908 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 970 | 305 177 335 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 44 | 5 814 991 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 4 790 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 11 | 2 796 255 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 25 | 2 781 313 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 4 | 1 932 670 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 1 800 000 Kč |
| Zdravotnická zařízení Ministerstva spravedlnosti | 1 | 334 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 167 692 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 16 958 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
89 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
153 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
125 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
73 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
76 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 194 | 612 172 188 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 96 | 13 721 502 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 58 | 7 952 218 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 12 | 2 918 520 Kč |
| Statutární město Opava | 3 | 1 851 226 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 3 | 1 016 400 Kč |
| Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. | 6 | 704 238 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 389 249 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 4 | 295 283 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 291 200 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 217 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 140 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 710 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 6 050 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 0 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| ASK products s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Ewopharma, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
| AstraZeneca Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 29 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
101 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 366 | 296 514 073 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 1 | 59 814 375 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 60 | 8 529 971 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 80 | 6 827 108 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 17 | 4 102 953 Kč |
| Janssen-Cilag s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 1 000 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 282 400 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 4 | 248 439 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 140 000 Kč |
| B. Braun Medical s.r.o. | 2 | 102 871 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Astellas Pharma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Pfizer, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 62 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
70 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 060 | 186 656 129 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 19 | 2 616 990 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 7 | 2 196 186 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 21 | 1 899 826 Kč |
| Janssen-Cilag s.r.o. | 1 | 1 520 038 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 1 287 275 Kč |
| Novartis s.r.o. | 4 | 895 400 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 487 659 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 298 792 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 255 200 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 254 500 Kč |
| Icon Clinical Research s.r.o. | 1 | 186 852 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 130 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 61 046 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 2 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| AbbVie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Amgen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARIES, a.s. | 1 | 0 Kč |
| GlaxoSmithKline, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 15 | 0 Kč |