Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.1995 |
| IČO | 63080249 |
| Datová schránka | k4ietd4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1806 smluv za celkem 2 mld. Kč;
51 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 88,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 112 196 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 54 189 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 95 000 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 112 196 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 54 189 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 28 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 3 | 96 166 385 Kč |
| Luwex, a.s. | 2 | 0 Kč |
| AVT Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Resintech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GEMO a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tudos Solution s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DILMUN SYSTEM, s.r.o., odštěpný závod | 1 | 0 Kč |
| CAPEXUS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MAXPROGRES, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mark2 Corporation Czech a.s. | 1 | 0 Kč |
| ENERGOSTAR Tábor s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SKYLIFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 0 Kč |
| EkoWATT CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vondres s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Symbion CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| TECHNISERV, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ATICO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRANE ČR spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| GRADIOR TECH a.s. | 1 | 0 Kč |
| Lukáš Kazda | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jan Kotlář | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
82 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 79,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 726 000 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 17 555 475 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 605 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 11 | 299 174 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 149 215 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 58 271 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 7 744 Kč |
| IT | 11 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 739 442 214 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 2 047 925 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 1 106 636 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 82 | 1 019 084 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 489 912 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 397 646 Kč |
| Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola | 2 | 335 666 Kč |
| Střední škola podnikání a gastronomie | 1 | 297 418 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 261 218 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 1 | 210 540 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 1 | 199 696 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 149 215 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 94 259 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 58 271 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 14 123 664 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 573 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 190 570 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 70 837 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 62 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 11 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 0 Kč |
| IT | 7 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 12 663 340 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 940 871 Kč |
| Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i. | 1 | 500 000 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 400 000 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 237 253 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 190 570 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 173 000 Kč |
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 1 | 70 837 Kč |
| Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 62 400 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 60 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
47 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 35 681 942 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 4 840 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 454 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 417 516 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 176 854 Kč |
| Pojišťovací služby | 14 | 159 645 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 0 Kč |
| IT | 11 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 39 895 152 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 4 840 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 4 254 360 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 1 977 505 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 837 002 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 717 209 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 71 | 577 161 Kč |
| Česká agentura na podporu obchodu | 2 | 388 846 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 286 831 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 261 985 Kč |
| Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 | 1 | 230 021 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 113 520 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 86 100 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 62 981 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 346 746 633 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 24 293 244 Kč |
| Telco | 1 | 3 648 490 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 229 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 190 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 102 850 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 87 130 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 78 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 316 887 144 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 28 276 490 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 2 | 27 407 535 Kč |
| Český výbor ICOM, z. s. | 1 | 1 220 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 5 | 543 724 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 4 | 490 000 Kč |
| Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 | 2 | 362 999 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 299 025 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 2 | 277 130 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 212 400 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 180 000 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 114 425 Kč |
| Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola | 1 | 102 850 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 60 500 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 37 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 29 | 376 434 222 Kč |
| Český výbor ICOM, z. s. | 1 | 1 220 000 Kč |
| AVT Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| NRG komodity s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 0 Kč |
| SkyCom online s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 1 | 0 Kč |
| R.I.S. Management s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Černý Martin | 1 | 0 Kč |
| Green Energy Capital, a.s. | 4 | 0 Kč |
| EEIP, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CAPEXUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DT - EXPERT s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| YLK spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zapletal-Kovo a.s. | 1 | 0 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROLROLS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TZB Kladno s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| mar.s architects s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Richter, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| ADECCO spol.s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Green Center s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EL-VY spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALEF NULA,a.s. | 1 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 30 371 882 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 8 699 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 5 633 851 Kč |
| IT | 1 | 2 250 600 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 582 711 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 517 303 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 417 402 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 242 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad vlády České republiky | 1 | 30 371 882 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 11 191 600 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 2 | 3 260 660 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 2 317 174 Kč |
| Zahrada pro duši, příspěvková organizace | 3 | 964 691 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 535 401 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 242 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 92 000 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 39 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
180 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 19 645 405 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 521 077 Kč |
| Pojišťovací služby | 14 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 12 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 12 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 0 Kč |
| Zemědělství | 6 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 6 | 0 Kč |
| IT | 5 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 2 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 19 537 811 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 3 | 554 325 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 81 750 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 176 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
295 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
15 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 362 562 851 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 15 408 976 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 679 536 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 448 668 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 291 | 241 339 Kč |
| Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 | 1 | 168 432 Kč |
| Základní škola Chomutov, Hornická 4387 | 1 | 129 384 Kč |
| Pražské jaro, o.p.s. | 1 | 104 528 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
150 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 8 463 321 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 1 790 389 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 461 688 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 411 880 Kč |
| Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 | 1 | 139 150 Kč |
| Střední škola podnikání a gastronomie | 1 | 134 310 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 104 205 Kč |
| Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola | 1 | 90 145 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 68 970 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 4 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 147 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
364 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 91,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 72 856 778 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 371 | 11 214 242 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 3 291 966 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 340 056 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 369 855 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 205 442 Kč |
| Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 | 1 | 156 680 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 147 620 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 147 223 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 103 751 Kč |
| Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola | 1 | 85 547 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 0 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |