Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.06.1995 |
| IČO | 64254577 |
| Datová schránka | zbfkv3i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2078 smluv za celkem 669 mil. Kč;
59 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 4 316 070 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 1 284 502 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 595 534 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 539 607 Kč |
| Kosmetika | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 83 | 19 066 018 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 57 | 19 138 902 Kč |
| Zdravotnický materiál | 60 | 9 607 196 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 7 692 164 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 6 210 234 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 118 040 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 677 056 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 664 290 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 517 022 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 2 | 507 111 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 421 216 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 319 307 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 181 500 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 167 683 Kč |
| Leciva | 2 | 129 560 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 83 218 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 60 738 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 257 | 59 577 683 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 57 | 58 352 639 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 40 940 308 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 14 | 7 715 756 Kč |
| Zdravotnický materiál | 34 | 5 460 209 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 5 194 719 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 3 801 411 Kč |
| Leciva | 22 | 2 563 904 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 2 311 257 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 260 150 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 148 861 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 80 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 227 | 135 510 840 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 61 | 49 810 619 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 7 471 155 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 3 423 090 Kč |
| Leciva | 38 | 3 265 978 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 17 | 2 859 727 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 790 195 Kč |
| Zdravotnický materiál | 13 | 1 380 274 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 260 820 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 605 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 494 588 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 335 926 Kč |
| Kosmetika | 2 | 230 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 247 | 96 904 793 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 73 | 58 086 017 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 22 557 243 Kč |
| Kancelář | 12 | 19 729 631 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 8 207 403 Kč |
| Leciva | 56 | 4 278 835 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 3 276 521 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 3 110 759 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 2 398 434 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 874 254 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 1 054 474 Kč |
| Zdravotnický materiál | 11 | 1 022 832 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 982 520 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 353 495 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 301 618 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 205 690 Kč |
| Kosmetika | 2 | 153 291 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 102 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 263 | 115 439 588 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 34 | 14 164 108 Kč |
| Leciva | 32 | 8 106 742 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 23 | 5 855 708 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 2 510 434 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 287 063 Kč |
| Zdravotnický materiál | 14 | 1 491 451 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 5 | 703 267 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 107 760 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 182 | 41 346 367 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 52 | 19 551 523 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 37 | 8 394 437 Kč |
| Leciva | 19 | 6 197 277 Kč |
| Zdravotnický materiál | 21 | 2 551 780 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 545 538 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 1 743 679 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 677 300 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 351 900 Kč |
| IT | 1 | 116 789 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 77 275 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 190 | 45 369 371 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 53 | 26 152 417 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 5 631 169 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 5 122 535 Kč |
| Leciva | 24 | 4 253 557 Kč |
| Zdravotnický materiál | 28 | 3 443 757 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 3 208 004 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 2 562 146 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 603 790 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 388 410 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 233 613 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 231 803 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 79 843 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 215 | 60 595 731 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 2 255 755 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 2 255 755 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 2 255 755 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 5 | 1 754 500 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 591 690 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 188 | 509 083 044 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 289 | 302 115 380 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 210 | 97 407 718 Kč |
| Zdravotnický materiál | 56 | 20 427 935 Kč |
| Zdravotnictví | 49 | 12 792 275 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 8 373 563 Kč |
| Leciva | 24 | 4 194 806 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 1 754 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 1 098 872 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 871 200 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 257 022 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 49 368 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 221 | 56 611 211 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 090 | 241 468 075 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 36 461 606 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 100 | 29 710 680 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 45 | 28 310 919 Kč |
| Pojišťovací služby | 24 | 21 099 581 Kč |
| Zdravotnictví | 53 | 10 871 967 Kč |
| Zdravotnický materiál | 51 | 9 962 796 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 34 | 6 408 417 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 5 533 606 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 1 702 461 Kč |
| Leciva | 4 | 755 392 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 296 237 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEDESA s.r.o. | 170 | 33 755 292 Kč |