Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.11.2008 |
| IČO | 28487150 |
| Datová schránka | evh36wy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 993 smluv za celkem 3 mld. Kč;
19 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 2 | 1 913 010 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 653 480 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 839 849 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 732 350 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 590 325 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 242 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 208 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 48 | 64 482 638 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 216 627 994 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 195 126 108 Kč |
| Zdravotnictví | 44 | 122 072 385 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 15 | 40 043 540 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 15 139 484 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 8 597 383 Kč |
| Finance | 1 | 4 323 330 Kč |
| Zdravotnický materiál | 13 | 3 234 519 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 048 296 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 799 810 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 672 760 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 600 402 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 259 860 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 211 992 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 66 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 45 496 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 159 | 630 689 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 34 | 147 829 732 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 36 | 134 428 816 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 11 | 56 731 480 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 10 | 39 926 757 Kč |
| IT Hardware | 1 | 19 130 100 Kč |
| IT | 3 | 4 325 692 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 3 509 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 2 175 262 Kč |
| Zdravotnický materiál | 7 | 1 989 196 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 535 304 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 185 735 Kč |
| Leciva | 1 | 118 885 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 110 953 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 3 | - 9 051 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 126 | 406 072 223 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 16 | 94 178 244 Kč |
| IT | 1 | 92 348 410 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 88 883 302 Kč |
| Zdravotnictví | 38 | 58 021 992 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 17 420 685 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 13 314 084 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 10 471 091 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 5 266 525 Kč |
| IT Hardware | 1 | 4 704 480 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 2 700 720 Kč |
| Leciva | 11 | 1 145 020 Kč |
| Zdravotnický materiál | 7 | 641 650 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 513 827 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 146 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 129 | 621 021 856 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 193 433 165 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 15 | 127 991 219 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 96 851 016 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 63 278 184 Kč |
| Zdravotnictví | 43 | 61 981 092 Kč |
| IT | 2 | 22 286 733 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 774 044 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 4 953 135 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 2 559 859 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 420 540 Kč |
| Leciva | 10 | 823 514 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 805 231 Kč |
| Zdravotnický materiál | 7 | 579 677 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 135 005 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 133 | 586 688 236 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 102 | 2 494 994 082 Kč |
| Zdravotnictví | 35 | 174 888 074 Kč |
| Pojišťovací služby | 23 | 81 439 794 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 80 904 351 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 26 | 46 998 034 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 43 026 251 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 23 570 292 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 6 386 085 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 3 624 144 Kč |
| Leciva | 5 | 2 437 547 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 721 346 Kč |
| Zdravotnický materiál | 8 | 967 026 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 640 574 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 142 713 Kč |
| IT | 1 | 139 150 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 135 992 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 79 860 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 109 | 466 107 597 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 232 325 296 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 61 456 272 Kč |
| Zdravotnictví | 38 | 61 110 996 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 21 556 552 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 17 646 141 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 10 941 120 Kč |
| IT | 4 | 7 157 221 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 23 | 2 705 540 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 34 | 591 195 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 465 746 Kč |
| Leciva | 3 | 307 411 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 159 720 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 95 | 198 304 247 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 155 | 3 771 737 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 23 566 413 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 5 771 700 Kč |
| Zdravotnictví | 16 | 5 468 877 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 4 181 447 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 2 551 890 Kč |
| Zdravotnický materiál | 6 | 642 623 Kč |
| Leciva | 1 | 196 216 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 145 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 69 | 44 706 095 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 169 | 196 370 300 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 111 | 118 371 868 Kč |
| Zdravotnictví | 28 | 77 442 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 53 047 846 Kč |
| Kancelář | 12 | 22 661 606 Kč |
| Průmyslové stroje | 25 | 16 564 733 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 14 254 547 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 10 144 087 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 722 370 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 527 186 Kč |
| Leciva | 1 | 98 501 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 67 | - 89 693 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 92 | 177 653 546 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 3 550 979 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 881 751 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 1 | 327 962 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 927 | 4 055 263 355 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 45 | 246 229 700 Kč |
| Zdravotnický materiál | 652 | 107 923 707 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 56 134 658 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 34 | 54 629 450 Kč |
| Zdravotnictví | 16 | 26 554 066 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 141 570 Kč |
| Leciva | 1 | 140 576 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 81 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stargen EU s.r.o. | 44 | 91 833 074 Kč |