Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.04.1992 |
| IČO | 45309612 |
| Datová schránka | jxtcg8w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1107 smluv za celkem 310 mld. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
35 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 300 239 360 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 35 355 881 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 96 372 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 6 | 72 610 548 462 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 12 | 10 193 908 555 Kč |
| Statutární město Kladno | 3 | 611 109 560 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 300 239 360 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 43 693 584 Kč |
| TEPO s.r.o. | 2 | 26 196 937 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 4 254 454 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 3 010 366 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 647 355 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 496 922 Kč |
| SOLID správa nemovitostí Praha a.s. | 1 | 222 519 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 119 185 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 96 800 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 96 372 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 65 340 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 38 | 83 794 705 771 Kč |
| HOCHTIEF Infrastructure GmbH, organizační složka | 3 | 72 610 128 968 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 3 | 72 610 128 968 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 9 | 10 193 303 555 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 6 | 10 134 094 960 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | 10 017 898 531 Kč |
| Klika & Dvořák, s.r.o. | 1 | 605 000 000 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| INSET s.r.o. | 1 | 300 239 360 Kč |
| SAFETY PRO s.r.o. | 1 | 300 239 360 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 2 | 82 161 688 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 3 | 59 208 595 Kč |
| TRAMO RAIL, a.s. | 3 | 59 208 595 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 37 094 412 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 222 519 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | - 645 443 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 96 | 31 141 675 047 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 178 805 286 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 79 363 299 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 40 478 649 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 7 092 848 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 951 681 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 900 240 Kč |
| Zemědělství | 1 | 575 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 377 569 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 252 111 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 198 293 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 191 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 7 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 2 762 789 988 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 78 419 474 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 8 834 789 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 8 187 960 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 5 987 717 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 219 683 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 116 160 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 108 900 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 87 | 12 347 870 995 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 20 | 17 884 265 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 14 757 901 Kč |
| Technické služby | 1 | 12 969 353 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 5 666 214 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 605 798 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 1 210 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 96 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 650 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 124 | 12 662 266 630 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 12 | 8 496 949 132 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 24 | 5 815 206 906 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 4 112 267 932 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 3 566 862 314 Kč |
| TRAMO RAIL, a.s. | 1 | 3 566 862 314 Kč |
| Orientální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 047 724 480 Kč |
| Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i. | 1 | 1 047 724 480 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 16 | 964 083 095 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 19 | 926 705 061 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 6 | 593 968 440 Kč |
| HOCHTIEF Infrastructure GmbH, organizační složka | 5 | 590 194 122 Kč |
| STRABAG a.s. | 5 | 590 194 122 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 4 | 552 660 219 Kč |
| PORR a.s. | 6 | 342 780 373 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 5 | 330 563 452 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 9 | 162 346 177 Kč |
| AVE Services s.r.o. | 1 | 121 000 000 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 6 | 104 957 547 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 3 | 4 500 698 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 3 774 318 Kč |
| SAFIBRA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Psychologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 96 | 49 168 921 206 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 146 | 6 355 879 917 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 134 | 3 618 965 126 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 24 098 360 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 20 | 7 260 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 5 552 650 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 3 800 229 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 630 525 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 471 053 Kč |
| Odpady | 1 | 315 181 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 301 184 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 108 900 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 5 | 19 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 155 | 49 866 489 400 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 15 | 22 307 336 805 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 13 | 22 139 389 652 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 19 | 21 243 870 333 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 6 | 19 730 310 796 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 6 | 5 262 006 002 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 5 | 768 884 793 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 595 171 639 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 1 | 417 323 361 Kč |
| PORR a.s. | 5 | 394 272 290 Kč |
| Klika & Dvořák, s.r.o. | 1 | 387 200 000 Kč |
| OK Stavby s.r.o. | 1 | 387 200 000 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 387 200 000 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 387 200 000 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 265 746 599 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 205 520 824 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 6 162 833 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 1 | 3 261 511 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 2 | 722 254 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 76 | 58 474 963 906 Kč |
| Dary a dotace | 172 | 878 236 788 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 2 789 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 2 241 620 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 302 500 Kč |
| IT | 1 | 121 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 101 | 58 480 496 727 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 12 | 25 984 454 504 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 11 | 25 956 818 365 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 7 | 18 421 393 836 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 7 | 16 648 450 364 Kč |
| HOCHTIEF Infrastructure GmbH, organizační složka | 2 | 16 636 894 367 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 16 636 894 367 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 7 | 10 476 839 470 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 9 562 533 090 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 3 | 2 941 414 941 Kč |
| PORR a.s. | 3 | 1 884 078 999 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 3 | 1 724 190 211 Kč |
| Klika & Dvořák, s.r.o. | 2 | 53 988 192 Kč |
| SAFIBRA, s.r.o. | 1 | 16 238 411 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 16 238 411 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 6 413 863 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 6 200 730 Kč |
| Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | 1 | 792 972 Kč |
| REFAGLASS TRADE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 108 | 29 278 620 343 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 32 254 075 Kč |
| Průmyslové stroje | 20 | 5 881 843 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 815 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 786 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 578 143 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 411 548 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 88 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 58 | 0 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 137 | 33 952 434 401 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 10 | 20 088 106 039 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 10 | 20 079 242 876 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 6 | 11 744 531 302 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 6 | 9 899 029 236 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 3 | 9 296 029 293 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 2 | 1 555 454 499 Kč |
| Metrostav a.s. | 3 | 111 672 539 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 2 | 37 986 748 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 33 423 762 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 5 182 434 Kč |
| Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | 1 | 792 972 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 88 | 47 152 801 910 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 134 | 3 045 011 246 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 97 | 624 344 871 Kč |
| Technické služby | 20 | 246 417 702 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 3 394 443 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 343 | 1 577 840 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 1 380 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 220 825 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 88 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 81 630 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 50 | 45 633 339 079 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 1 017 943 441 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 181 709 692 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 10 | 157 046 192 Kč |
| Centrum sociálních služeb Praha | 1 | 58 624 500 Kč |
| Muzeum umění Olomouc | 1 | 43 510 390 Kč |
| Statutární město Kladno | 8 | 25 778 097 Kč |
| Diplomatický servis | 2 | 14 732 312 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 7 110 391 Kč |
| Městská část Praha-Lipence | 4 | 7 047 266 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 3 394 443 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 3 250 000 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 3 | 2 578 535 Kč |
| Městská část Praha 12 | 5 | 1 276 885 Kč |
| Pražské jaro, o.p.s. | 1 | 1 029 400 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 2 | 883 899 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 290 400 Kč |
| Česká filharmonie | 1 | 220 825 Kč |
| Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 88 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 60 500 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 104 | 47 160 023 147 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 19 930 573 252 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 7 | 16 666 220 784 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 7 | 16 666 220 784 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 8 | 16 666 220 784 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 3 | 2 295 030 770 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 3 | 2 295 030 770 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 21 047 653 Kč |
| Stanislav Slavíček | 1 | 0 Kč |
| LESS & FOREST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 31 077 074 584 Kč |
| Odpady | 20 | 18 841 088 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 480 727 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 411 031 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 290 963 Kč |
| Finance | 1 | 181 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 99 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 24 | 28 962 459 454 Kč |
| Statutární město Kladno | 17 | 628 402 487 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 583 345 327 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 334 618 980 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 11 | 137 716 920 Kč |
| Statutární město Teplice | 4 | 120 835 421 Kč |
| Městská část Praha 12 | 5 | 91 435 449 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 62 466 723 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 51 617 389 Kč |
| Městská část Praha-Lipence | 5 | 47 916 284 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 46 530 363 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 12 852 653 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 10 163 586 Kč |
| Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, příspěvková organizace | 1 | 423 470 Kč |
| TS a.s. | 1 | 384 770 Kč |
| Divadlo Na zábradlí | 1 | 181 500 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 135 000 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 1 | 120 954 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 99 711 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 99 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 98 | 31 091 805 442 Kč |
| Metrostav a.s. | 2 | 12 657 913 770 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 7 | 11 752 387 483 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 5 | 11 513 210 147 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | 11 513 210 147 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 5 | 2 912 112 000 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 5 | 2 912 112 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 330 056 432 Kč |
| Klika & Dvořák, s.r.o. | 2 | 302 237 915 Kč |
| TRAMO RAIL, a.s. | 2 | 239 177 336 Kč |
| Signalservis, a.s. | 2 | 239 177 336 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 2 | 47 116 526 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 1 | 46 530 363 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 2 005 443 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 18 791 922 126 Kč |
| Pojišťovací služby | 40 | 1 028 601 713 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 597 | 479 644 837 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 46 171 528 Kč |
| Školení a kurzy | 116 | 3 629 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 42 | 3 448 500 Kč |
| Osobní vozidla | 20 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 15 | 17 644 531 790 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 1 380 843 964 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 134 949 243 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 98 146 773 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 9 | 81 155 655 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 45 141 411 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 17 327 194 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 2 888 052 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 1 310 449 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 4 | 104 500 Kč |
| Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 90 630 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 0 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S u b t e r r a a.s. | 50 | 19 406 489 662 Kč |
| Metrostav a.s. | 2 | 12 154 042 419 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 2 233 036 414 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 2 233 036 414 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 2 233 036 414 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 2 | 98 146 773 Kč |
| Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 90 630 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Auböck s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trigema Building a.s. | 1 | 0 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |