Soukromá firma.
| Založeno | 01.04.1993 |
| IČO | 49240030 |
| Datová schránka | 79qriru |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 862 smluv za celkem 197 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
48 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 73,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 35 | 1 377 984 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 505 500 Kč |
| Zdravotnictví | 11 | 121 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
61 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 40 | 1 025 221 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 430 444 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 402 131 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 254 695 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 220 000 Kč |
| Zdravotnictví | 16 | 205 700 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 65 801 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 56 621 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 106 384 357 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 44 977 274 Kč |
| Leciva | 51 | 1 449 725 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 403 467 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 302 258 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 130 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 52 850 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
48 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 47 | 5 178 800 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 4 567 726 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 760 000 Kč |
| Zdravotnictví | 33 | 736 729 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 297 030 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 150 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
76 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 53 | 2 254 079 Kč |
| Zdravotnictví | 24 | 756 160 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 325 321 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 67 652 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
89 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 49 | 719 951 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 145 250 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 84 700 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 18 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 11 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 5 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
74 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 73,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 6 050 000 Kč |
| Leciva | 39 | 1 519 760 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 290 400 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 248 117 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 145 200 Kč |
| Kosmetika | 1 | 65 824 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 7 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
78 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,87 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 050 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 605 000 Kč |
| Leciva | 44 | 499 903 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 242 000 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 91 065 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 145 200 Kč |
| Leciva | 16 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 0 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 79,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 998 758 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 0 Kč |
| Leciva | 8 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 1 | 998 758 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 4 | 363 000 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 103 407 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 9 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 5 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |