Úřad - orgán veřejné moci. Státní příspěvková organizace.
| Založeno | 01.01.1986 |
| IČO | 00023850 |
| Datová schránka | a55vw2c |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 1901 smluv za celkem 414 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,84 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 104 | 13 771 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 35 | 11 436 920 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 3 751 000 Kč |
| IT | 1 | 3 293 499 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 447 951 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 2 206 235 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 540 398 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 377 591 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 333 234 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 290 400 Kč |
| Kancelář | 1 | 172 909 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 164 460 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 116 160 Kč |
| IT Hardware | 1 | 59 932 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 249 | 60 317 117 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 3 751 000 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 2 083 921 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 1 512 500 Kč |
| Krajské ředitelství policie Libereckého kraje | 1 | 611 655 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 290 400 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 114 950 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 70 785 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 162 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 236 | 31 742 428 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 52 | 9 920 790 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 6 267 800 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 4 346 647 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 2 185 263 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 26 | 1 573 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 149 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 1 031 374 Kč |
| IT | 2 | 873 378 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 458 282 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 290 400 Kč |
| Potraviny | 1 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 195 149 Kč |
| Právní služby | 1 | 139 937 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 121 036 Kč |
| IT Hardware | 1 | 86 960 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 81 542 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 68 400 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 66 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 220 | 36 508 575 Kč |
| IT | 1 | 7 925 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 6 896 437 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 4 410 450 Kč |
| Energie | 2 | 3 038 564 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 24 | 1 452 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 255 617 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 1 199 110 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 123 558 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 642 435 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 571 897 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 446 989 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 231 304 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 131 508 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 118 234 Kč |
| Nábytek | 1 | 87 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 229 | 57 688 485 Kč |
| Masarykova univerzita | 7 | 7 410 952 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 2 | 266 200 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 4 | 217 800 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 130 045 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 114 950 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 106 320 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 95 000 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 67 041 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 63 784 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 8 | 0 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
44 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 100 | 14 244 058 Kč |
| IT | 1 | 4 045 030 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 325 014 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 414 629 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 867 570 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 847 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 5 | 677 576 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 512 491 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 289 936 Kč |
| Telco | 1 | 232 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 149 808 Kč |
| Kancelář | 1 | 137 638 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 117 128 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 107 690 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 730 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 78 553 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
152 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 76 801 648 Kč |
| Školení a kurzy | 221 | 21 837 343 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 8 027 140 Kč |
| IT | 2 | 4 384 102 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 947 430 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 852 839 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 539 645 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 497 473 Kč |
| Nábytek | 1 | 338 922 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 303 394 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 302 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 117 975 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 95 590 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 92 976 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 500 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
109 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 160 | 7 758 422 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 565 200 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 106 908 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 859 628 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 675 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 603 790 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 344 727 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 209 613 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 137 517 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 32 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 141 | 13 171 563 Kč |
| Domov pro seniory Okružní, příspěvková organizace | 1 | 675 000 Kč |
| Nadace VIA | 1 | 290 400 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 76 251 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 65 200 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 14 681 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 12 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
90 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 6 111 127 Kč |
| Školení a kurzy | 116 | 4 651 808 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 2 904 000 Kč |
| Energie | 2 | 2 889 480 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 877 138 Kč |
| IT | 2 | 2 046 473 Kč |
| IT Hardware | 1 | 453 173 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 408 939 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 193 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 27 734 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
41 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 49,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 61 | 5 073 879 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 2 817 606 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 727 299 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 149 186 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 987 055 Kč |
| IT Hardware | 1 | 740 883 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 719 950 Kč |
| Kancelář | 1 | 715 262 Kč |
| IT | 4 | 615 666 Kč |
| Čisticí výrobky | 5 | 473 659 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 185 001 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 159 889 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 154 033 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 95 781 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 45 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 72 | 12 293 816 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 3 140 761 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 159 889 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 66 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
127 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 73,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 4 777 664 Kč |
| Školení a kurzy | 136 | 3 249 830 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 002 308 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 183 017 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 719 950 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 705 430 Kč |
| IT | 3 | 546 678 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 446 031 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 296 208 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 227 571 Kč |
| IT Hardware | 1 | 148 225 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 121 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 120 516 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 108 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 95 529 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 82 280 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 62 920 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 153 | 11 810 485 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 2 248 671 Kč |
| DELIKOMAT s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Amgen s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s. | 5 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 24 | 1 865 080 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 631 927 Kč |
| Technické služby | 1 | 710 590 Kč |
| IT | 2 | 678 217 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 582 458 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 573 598 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 335 944 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 200 746 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 108 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 79 860 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 71 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 33 | 6 760 711 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 78 000 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Ostrov s.r.o. | 1 | 0 Kč |