Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 07.09.2005 |
| IČO | 27376516 |
| Datová schránka | vgsfsr3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 3661 smluv za celkem 3 mld. Kč;
67 smluv má zásadní nedostatek;
21 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 3 322 143 Kč |
| Energie | 13 | 2 898 531 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 473 405 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 891 118 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 384 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 165 | 227 231 387 Kč |
| Městská část Praha 8 | 4 | 1 007 443 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 234 232 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 605 Kč |
| Vršovice Park s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Albert Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
99 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 142 | 455 196 289 Kč |
| Energie | 66 | 30 392 965 Kč |
| Stavebnictví | 143 | 20 006 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 601 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 62 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 398 | 507 971 330 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 3 542 880 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 1 644 983 Kč |
| Městská část Praha 8 | 8 | 607 420 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 263 780 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 255 334 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 202 675 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 | 1 | 160 000 Kč |
| Městská část Praha-Křeslice | 1 | 100 085 Kč |
| CENTRAL GROUP 85. investiční s.r.o. | 1 | 76 121 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 12 100 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Libuš | 1 | 0 Kč |
| Palác Flora a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 0 Kč |
| ČEPS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ZPA Smart Energy a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mycroft Mind, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Office Center Vltava a.s. | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 | 1 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 136 | 399 345 804 Kč |
| Stavebnictví | 162 | 53 383 526 Kč |
| Energie | 72 | 22 349 084 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 417 740 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 232 500 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 106 722 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 33 275 Kč |
| Jiná energie | 5 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 411 | 476 391 428 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 5 767 671 Kč |
| Městská část Praha 8 | 6 | 871 563 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 641 300 Kč |
| Obec Ořech | 1 | 606 367 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 327 500 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 132 132 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 69 067 Kč |
| Střížkov Park k.s. | 1 | 50 820 Kč |
| Mateřská škola Montessori v Praze 12 | 1 | 50 400 Kč |
| Sady, lesy a zahradnictví Praha, státní podnik v likvidaci | 1 | 23 837 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 13 613 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 1 | 10 890 Kč |
| PREservisní, s.r.o. | 1 | 2 723 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 2 723 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 1 210 Kč |
| Landia - Blaženka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PERLIT PRAHA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Kuncl | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
127 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 130 | 499 189 220 Kč |
| Stavebnictví | 160 | 39 991 994 Kč |
| Energie | 67 | 17 605 555 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 7 840 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 18 | 1 571 069 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 169 160 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 109 570 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 10 080 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 7 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
172 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 112 | 447 946 935 Kč |
| Energie | 52 | 61 896 477 Kč |
| Stavebnictví | 212 | 23 618 243 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 1 330 252 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 1 168 376 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 798 479 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 232 320 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 222 640 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 91 960 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
134 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 111 | 565 916 006 Kč |
| Energie | 76 | 19 152 709 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 11 616 000 Kč |
| Stavebnictví | 137 | 9 867 432 Kč |
| Úklidové služby | 38 | 6 252 248 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 5 894 554 Kč |
| Jiná energie | 1 | 3 630 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 1 870 322 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 924 440 Kč |
| Elektricka energie | 3 | 332 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 273 600 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 249 236 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 232 320 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 50 000 Kč |
| Řemesla | 1 | 31 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 15 223 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 409 | 628 365 241 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 6 818 994 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 6 818 994 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 5 894 554 Kč |
| ZPA Smart Energy a.s. | 1 | 5 894 554 Kč |
| Mycroft Mind, a.s. | 1 | 5 894 554 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 5 894 554 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 5 894 554 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 966 813 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 924 440 Kč |
| Sady, lesy a zahradnictví Praha, státní podnik v likvidaci | 1 | 609 840 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 2 | 206 305 Kč |
| Městská část Praha-Křeslice | 2 | 182 301 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 106 480 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 77 004 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 3 | 37 500 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 0 Kč |
| Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou | 1 | 0 Kč |
| SATPO Project V, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAVBY DEVELOPMENT D+H s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
101 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 136 | 55 259 426 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 68 | 28 544 560 Kč |
| Energie | 73 | 22 674 059 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 2 006 713 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 887 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 457 380 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 290 400 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 163 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 319 | 113 186 217 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 1 068 091 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 639 312 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 269 448 Kč |
| RED Thirteen k.s. | 2 | 157 300 Kč |
| Městská část Praha-Křeslice | 1 | 148 287 Kč |
| RODOP Praha, spol. s r.o. | 1 | 114 369 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 67 131 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 49 610 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 2 420 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 1 210 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 1 | 605 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Vila Šárka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MARSILEAN a.s. | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
142 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 233 | 37 964 421 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 19 | 36 895 554 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 74 | 16 993 537 Kč |
| Stavebnictví | 167 | 14 552 304 Kč |
| Energie | 89 | 9 601 438 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 13 | 7 894 040 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 3 324 179 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 1 704 472 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 332 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 269 968 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 169 607 Kč |
| Jiná energie | 4 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 385 | 52 982 324 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 2 600 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 1 692 610 Kč |
| Deloitte Advisory s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Městská část Praha-Křeslice | 1 | 140 855 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 79 255 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 60 984 Kč |
| ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. | 1 | 40 656 Kč |
| Sady, lesy a zahradnictví Praha, státní podnik v likvidaci | 1 | 25 592 Kč |
| Bytové družstvo Rotavská, družstvo | 1 | 9 317 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 8 | 4 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Libuš | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
138 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 19 | 39 223 318 Kč |
| Stavebnictví | 198 | 34 951 921 Kč |
| Jiná energie | 78 | 22 219 230 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 17 567 569 Kč |
| Energie | 61 | 17 184 569 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 17 155 021 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 8 966 100 Kč |
| Dary a dotace | 37 | 2 271 746 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 178 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 1 824 186 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 298 400 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 208 725 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 363 | 121 024 161 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 579 590 Kč |
| Městská část Praha 19 | 2 | 254 092 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 244 735 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 152 460 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 126 043 Kč |
| ATALIAN CZ s.r.o. | 1 | 124 872 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 60 501 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 35 458 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| BOŘISLAVKA OFFICE & SHOPPING CENTRE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
112 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 18 | 29 669 693 Kč |
| Stavebnictví | 145 | 10 215 226 Kč |
| Energie | 86 | 6 443 341 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 20 | 3 758 249 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 760 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 193 600 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 121 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 7 | 61 710 Kč |
| Elektricka energie | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREdistribuce, a.s. | 290 | 51 734 587 Kč |
| Městská část Praha 8 | 4 | 919 222 Kč |
| EQUANS Services a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 106 299 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 102 136 Kč |
| Městská část Praha 19 | 1 | 90 750 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 2 | 0 Kč |
| Březiněves, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pohřební ústav hl. m. Prahy | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800 | 1 | 0 Kč |