Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 10.02.2011 |
| IČO | 28813936 |
| Datová schránka | de6ycbi |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2301 smluv za celkem 1 mld. Kč;
38 smluv má zásadní nedostatek;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 163 421 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 62 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 163 421 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 74 202 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 62 717 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 60 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 4 | 360 992 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 97 | 8 662 498 Kč |
| Zdravotnictví | 29 | 2 331 043 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 282 754 Kč |
| Leciva | 2 | 69 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 142 | 11 900 668 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 139 | 14 093 964 Kč |
| Zdravotnictví | 19 | 9 123 450 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 646 844 Kč |
| Kosmetika | 1 | 102 872 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 98 878 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 94 380 Kč |
| Leciva | 1 | 83 112 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 4 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 182 | 25 252 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 356 | 37 520 114 Kč |
| Zdravotnictví | 55 | 34 617 694 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 10 109 490 Kč |
| Leciva | 25 | 7 146 273 Kč |
| Čisticí výrobky | 5 | 3 673 815 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 21 | 2 966 422 Kč |
| Kosmetika | 8 | 1 036 868 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 392 454 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 339 405 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 164 628 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 103 782 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 27 076 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 25 107 Kč |
| Sociální péče | 1 | 14 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 380 | 64 544 596 Kč |
| Jedličkův ústav, příspěvková organizace | 1 | 14 280 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 73 | 191 467 528 Kč |
| Zdravotnický materiál | 256 | 44 455 707 Kč |
| Leciva | 28 | 36 172 726 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 22 | 7 265 013 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 4 394 967 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 3 637 260 Kč |
| Služby závodních jídelen | 14 | 2 505 784 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 656 480 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 1 355 200 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 12 | 1 064 738 Kč |
| Kosmetika | 7 | 499 039 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 325 083 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 130 462 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 52 981 Kč |
| Energie | 1 | 12 100 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 411 | 295 205 752 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 600 | 697 292 382 Kč |
| DispoMask Czech s.r.o. v likvidaci | 43 | 241 443 846 Kč |
| BCMAX, s.r.o. | 42 | 241 443 846 Kč |
| Reamedix s.r.o. | 8 | 21 353 941 Kč |
| DINA - HITEX, spol. s r.o. | 8 | 21 353 941 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 3 | 14 494 042 Kč |
| Faktum Design s.r.o. | 21 | 10 723 126 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 101 930 Kč |
| Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 45 | 19 040 453 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 37 | 15 113 028 Kč |
| Zdravotnický materiál | 143 | 14 020 609 Kč |
| Leciva | 21 | 5 058 506 Kč |
| Čisticí výrobky | 5 | 4 628 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 4 227 275 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 529 715 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 246 492 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 80 410 Kč |
| Kosmetika | 1 | 33 395 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 176 | 38 829 578 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 212 960 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 156 | 182 180 837 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 78 | 38 008 827 Kč |
| Kosmetika | 343 | 34 569 852 Kč |
| Zdravotnický materiál | 130 | 13 103 953 Kč |
| Zdravotnictví | 65 | 12 555 156 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 20 | 2 487 823 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 12 | 884 510 Kč |
| Leciva | 13 | 790 918 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 538 865 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 527 560 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 252 661 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 190 287 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 171 910 Kč |
| Telekomunikační služby | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 210 | 32 017 066 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 1 568 216 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 1 568 216 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 1 568 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 510 | 246 213 376 Kč |
| Zdravotnictví | 60 | 22 133 337 Kč |
| Zdravotnický materiál | 103 | 11 391 690 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 12 | 7 046 255 Kč |
| Leciva | 17 | 4 837 551 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 20 | 1 925 463 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 099 452 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 932 487 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 761 033 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 93 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM zbytková a.s. | 162 | 18 799 430 Kč |