Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.12.1993 |
| IČO | 49455842 |
| Datová schránka | siygxrm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1912 smluv za celkem 3 mld. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
32 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
0,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 826 185 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 746 062 Kč |
| Energie | 1 | 525 564 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 205 953 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 110 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 65 | 56 969 436 Kč |
| Svazek obcí Drahanská vrchovina | 4 | 5 008 138 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 4 415 040 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 68 | 150 743 886 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 53 986 099 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 74 | 19 474 562 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 46 | 9 591 946 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 4 705 574 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 4 124 890 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 15 | 1 650 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 784 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 609 199 Kč |
| Odpady | 4 | 589 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 520 300 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 417 356 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 359 424 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 121 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 40 727 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | - 130 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 266 | 528 002 278 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 31 | 113 453 339 Kč |
| Město Rosice | 2 | 57 004 407 Kč |
| Obec Kuřimská Nová Ves | 1 | 50 481 501 Kč |
| Svazek obcí Drahanská vrchovina | 12 | 8 841 293 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 2 | 4 885 122 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 4 388 061 Kč |
| PMAC, spol. s r.o. | 1 | 3 023 098 Kč |
| Metering Services s.r.o. | 1 | 3 023 098 Kč |
| TECONT s. r. o. | 1 | 3 023 098 Kč |
| VHS Bohemia a.s. | 1 | 342 651 Kč |
| Obec Ruda | 1 | 0 Kč |
| REATER CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| ALPA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 4 | 0 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 61 | 368 614 572 Kč |
| Stavebnictví | 47 | 110 741 301 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 4 705 574 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 26 | 4 273 818 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 522 573 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 581 500 Kč |
| Energie | 2 | 391 798 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 242 000 Kč |
| Odpady | 3 | 96 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 61 529 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 120 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 171 | 554 415 051 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 20 | 42 984 875 Kč |
| Svazek obcí Drahanská vrchovina | 9 | 5 930 388 Kč |
| Město Velká Bíteš | 1 | 4 070 416 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 4 070 416 Kč |
| ,,Svazek vodovodů a kanalizací" měst a obcí | 1 | 3 388 000 Kč |
| Obec Puklice | 1 | 1 522 573 Kč |
| Obec Březí nad Oslavou | 1 | 1 209 764 Kč |
| Svaz vodovodů Bohdalov | 1 | 1 209 764 Kč |
| ZELENÝ KOUT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kulturní a informační centrum Ivančice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 60 | 151 103 504 Kč |
| Stavebnictví | 43 | 80 374 809 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 13 240 953 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 4 705 574 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 561 505 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 893 499 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 726 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 302 500 Kč |
| Odpady | 4 | 291 390 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 121 000 Kč |
| Voda | 2 | 119 890 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 275 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 112 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 162 | 261 741 578 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 13 | 23 190 492 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 2 | 1 623 985 Kč |
| Město Moravské Budějovice | 1 | 520 300 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 237 160 Kč |
| BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. | 1 | 237 160 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 24 200 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 0 Kč |
| Kulturní a informační centrum Ivančice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 135 810 000 Kč |
| Stavebnictví | 55 | 103 584 769 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 65 | 17 731 021 Kč |
| Energie | 73 | 13 191 061 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 7 969 192 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 4 829 406 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 399 397 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 1 574 089 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 672 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 471 900 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 289 916 Kč |
| Odpady | 3 | 242 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 229 900 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 217 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 108 900 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 60 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 60 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 200 Kč |
| Voda | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 186 | 290 552 648 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 20 | 84 901 625 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 126 125 492 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 38 | 7 512 782 Kč |
| Služby závodních jídelen | 72 | 1 700 228 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 1 295 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 845 790 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 602 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 408 360 Kč |
| Odpady | 4 | 114 950 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 108 900 Kč |
| Technické služby | 2 | 93 500 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 89 556 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Voda | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 137 | 146 375 650 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 3 | 55 061 598 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 14 | 40 602 274 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 84 | 157 844 459 Kč |
| Stavebnictví | 42 | 42 150 776 Kč |
| Zdravotní péče | 29 | 4 694 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 2 515 590 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 886 840 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 463 621 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 326 700 Kč |
| Voda | 2 | 321 584 Kč |
| Odpady | 2 | 96 800 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 80 470 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 75 020 Kč |
| Technické služby | 1 | 57 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 16 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 169 | 208 545 118 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 9 | 3 196 387 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací JIHLAVSKO | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
93 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 158 | 168 655 494 Kč |
| Stavebnictví | 50 | 36 006 331 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 43 | 9 464 163 Kč |
| Voda | 86 | 6 248 396 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 470 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 461 680 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 330 544 Kč |
| Technické služby | 2 | 211 750 Kč |
| Odpady | 2 | 111 925 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 29 | 108 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 17 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 11 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 255 | 211 013 045 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 14 | 5 951 149 Kč |
| Obec Lipník | 1 | 121 000 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 | 121 000 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
75 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 135 | 158 591 413 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 141 | 81 008 291 Kč |
| Stavebnictví | 48 | 23 162 849 Kč |
| Technické služby | 127 | 6 074 599 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 1 968 753 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 520 300 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 281 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 196 500 Kč |
| Odpady | 1 | 96 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 66 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 13 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 3 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 171 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 234 | 186 596 542 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 6 | 629 170 Kč |
| Mateřská škola Sluníčko, Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 1 400 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Boskovice, nám. 9. května, příspěvková organizace | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
56 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 75 | 266 939 120 Kč |
| Stavebnictví | 74 | 113 273 663 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 114 | 23 867 359 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 99 | 19 256 580 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 8 161 393 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 71 | 5 233 250 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 291 433 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 86 | 520 000 Kč |
| Odpady | 2 | 169 400 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 96 800 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 92 880 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 2 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 190 | 394 035 812 Kč |