Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.02.1994 |
| IČO | 49977202 |
| Datová schránka | ak5bfg8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1150 smluv za celkem 500 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
33 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 334 425 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 376 447 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 308 882 Kč |
| Odpady | 1 | 73 465 Kč |
| Jiné služby | 1 | 69 052 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 15 | 4 705 566 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 2 627 313 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 1 207 016 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 6 | 588 381 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 577 599 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 499 488 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 302 500 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 266 200 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 159 282 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 157 549 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 102 003 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 68 026 Kč |
| Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace | 3 | 40 886 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 39 | 11 301 809 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 16 377 286 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 14 272 029 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 3 831 891 Kč |
| Odpady | 4 | 2 767 573 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 815 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 795 287 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 9 | 1 253 438 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 513 234 Kč |
| Sociální služby | 1 | 500 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 244 454 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 196 758 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 179 322 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 156 659 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 125 798 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 122 656 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 108 338 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 107 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 100 | 50 807 608 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 20 837 122 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 14 806 428 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 159 239 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 000 000 Kč |
| Odpady | 7 | 1 822 550 Kč |
| Pojišťovací služby | 11 | 1 607 072 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 1 024 321 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 9 | 1 006 703 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 600 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 510 448 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 501 549 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 422 154 Kč |
| Nábytek | 2 | 309 344 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 306 963 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 306 962 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 258 190 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 211 968 Kč |
| Kancelář | 2 | 188 998 Kč |
| Kosmetika | 1 | 92 928 Kč |
| IT Hardware | 1 | 80 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 121 | 52 641 719 Kč |
| Stěhování bez práce s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Stěhování Ježko s.r.o. | 6 | 605 000 Kč |
| RISS COMPANY, s.r.o. | 6 | 605 000 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| JMK elektro, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ladislav Látal | 4 | 0 Kč |
| Lukáš Stojaspal | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 15 815 749 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 10 092 325 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 15 | 6 355 982 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 12 | 3 744 986 Kč |
| Technické služby | 2 | 2 458 393 Kč |
| IT Hardware | 5 | 1 713 366 Kč |
| Energie | 1 | 1 279 345 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 212 432 Kč |
| Odpady | 7 | 1 195 320 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 1 033 988 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 000 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 362 245 Kč |
| Nábytek | 3 | 247 911 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 224 344 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 199 650 Kč |
| Zemědělství | 1 | 150 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 97 962 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 94 600 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 94 110 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 87 636 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 79 044 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 023 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 70 567 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 11 424 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 4 668 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 128 | 52 751 926 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,84 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 28 883 950 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 23 | 14 601 331 Kč |
| IT Hardware | 7 | 8 608 977 Kč |
| Zdravotnictví | 24 | 3 740 625 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 3 029 967 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 2 420 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 2 099 408 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 873 080 Kč |
| Textilie | 2 | 1 640 760 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 903 023 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 766 208 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 630 410 Kč |
| Odpady | 5 | 474 595 Kč |
| Nábytek | 3 | 291 808 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 209 088 Kč |
| Zemědělství | 1 | 150 000 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 75 698 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 119 | 72 817 418 Kč |
| Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace | 1 | 5 628 032 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 2 606 910 Kč |
| G - centrum Tábor | 1 | 628 241 Kč |
| Správa nemovitostí Rožnov s.r.o. | 1 | 109 203 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 265 | 72 028 032 Kč |
| Stavebnictví | 41 | 20 779 128 Kč |
| Nábytek | 89 | 9 447 860 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 22 | 8 992 396 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 8 713 062 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 2 786 775 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 2 727 260 Kč |
| Řemesla | 3 | 2 008 350 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 966 867 Kč |
| Jiné služby | 12 | 844 426 Kč |
| IT Hardware | 3 | 667 576 Kč |
| Zemědělství | 1 | 602 580 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 489 614 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 472 711 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 367 259 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 336 459 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 332 750 Kč |
| Technické služby | 4 | 264 909 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 251 460 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 203 534 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 196 331 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 112 667 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 108 047 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 79 859 Kč |
| Kancelář | 1 | 75 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 128 | 55 792 175 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 602 580 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 31 115 659 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 7 026 506 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 5 141 545 Kč |
| Technické služby | 10 | 3 803 151 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 3 706 009 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 2 293 434 Kč |
| Čisticí výrobky | 12 | 1 256 665 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 173 700 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 727 888 Kč |
| Kancelář | 5 | 631 780 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 4 | 608 501 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 433 785 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 420 680 Kč |
| Řemesla | 1 | 308 338 Kč |
| IT Hardware | 2 | 303 931 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 180 302 Kč |
| Zemědělství | 1 | 171 820 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 145 689 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 107 581 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 91 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 121 | 59 087 059 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 580 835 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 20 886 998 Kč |
| Školení a kurzy | 35 | 10 174 137 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 27 | 8 227 925 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 16 | 4 883 771 Kč |
| Zdravotnický materiál | 23 | 2 723 127 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 1 351 177 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 5 | 1 042 819 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 953 417 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 697 431 Kč |
| Zemědělství | 6 | 671 083 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 549 270 Kč |
| Energie | 3 | 459 086 Kč |
| IT Hardware | 3 | 425 559 Kč |
| Technické služby | 4 | 301 881 Kč |
| Řemesla | 2 | 210 294 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 164 763 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 105 176 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 53 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 126 | 42 126 290 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 1 919 395 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 244 | 96 291 827 Kč |
| Práce při dokončování budov | 23 | 42 288 740 Kč |
| Stavebnictví | 31 | 18 142 395 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 92 | 15 721 252 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 34 | 13 727 037 Kč |
| Kancelář | 101 | 11 297 201 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 35 | 9 986 315 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 15 | 8 106 186 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 7 820 034 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 58 | 5 094 745 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 4 209 151 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 532 907 Kč |
| Energie | 2 | 393 864 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 290 061 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 284 960 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 220 101 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 152 647 Kč |
| IT Hardware | 1 | 108 031 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 75 032 Kč |
| Řemesla | 1 | 74 536 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 69 817 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 56 650 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 72 | 28 490 493 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 10 | 6 622 066 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 3 518 244 Kč |
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 2 233 071 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 113 656 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 2 | 967 467 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 889 590 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 647 443 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 577 750 Kč |
| Česká školní inspekce | 2 | 453 546 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 372 111 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 352 531 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 262 921 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 192 227 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 189 994 Kč |
| Probační a mediační služba | 2 | 159 139 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 137 940 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 131 926 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 119 621 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 69 817 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 112 | 47 501 554 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 3 166 932 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 295 | 161 841 787 Kč |
| Pojišťovací služby | 288 | 114 731 429 Kč |
| Služby závodních jídelen | 102 | 57 825 862 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 265 | 42 770 921 Kč |
| Osobní vozidla | 45 | 31 907 141 Kč |
| Řemesla | 79 | 29 132 056 Kč |
| Energie | 67 | 23 559 379 Kč |
| Stavebnictví | 42 | 15 951 559 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 34 | 6 866 249 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 4 601 887 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 14 | 2 102 518 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 598 285 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 499 077 Kč |
| IT Hardware | 2 | 225 019 Kč |
| Leciva | 1 | 200 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 162 624 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 132 376 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 101 302 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 61 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 88 | 27 174 791 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 3 | 2 367 809 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 2 | 1 852 369 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 1 027 596 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 784 994 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 4 | 668 719 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 657 783 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 450 193 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 283 325 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 233 022 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 225 454 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 148 650 Kč |
| Probační a mediační služba | 1 | 141 812 Kč |
| Policejní akademie České republiky v Praze | 1 | 113 836 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 3 | 49 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VV TOP s.r.o. | 113 | 36 180 330 Kč |
| Ministerstvo obrany | 13 | 4 546 388 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 450 193 Kč |