Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.04.1995 |
| IČO | 63219107 |
| Datová schránka | u5ucgvw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1052 smluv za celkem 629 mil. Kč;
13 smluv má zásadní nedostatek;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 16 | 9 170 369 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 5 106 811 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 1 392 232 Kč |
| Voda a potraviny | 2 | 966 780 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 640 390 Kč |
| Nábytek | 4 | 630 953 Kč |
| Energie | 3 | 336 151 Kč |
| Leciva | 1 | 192 163 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 82 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 76 | 29 631 356 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 22 | 11 091 750 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 7 026 837 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 310 500 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 1 995 607 Kč |
| Nábytek | 9 | 1 656 495 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 124 740 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 750 469 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 497 176 Kč |
| Energie | 3 | 448 930 Kč |
| Sociální péče | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 107 | 35 859 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 30 114 430 Kč |
| Nábytek | 19 | 7 212 915 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 5 558 133 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 249 682 Kč |
| Energie | 3 | 1 447 782 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 997 196 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 831 253 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 682 638 Kč |
| Kancelář | 2 | 399 405 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 380 773 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 153 427 Kč |
| IT | 1 | 131 482 Kč |
| Právní služby | 1 | 130 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 100 | 60 908 142 Kč |
| IMATECH spol. s r.o. | 1 | 30 114 430 Kč |
| SVÚM a.s. | 1 | 30 114 430 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 30 114 430 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 30 114 430 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 6 | 42 370 004 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 28 129 413 Kč |
| Kancelář | 2 | 12 047 144 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 4 967 493 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 4 402 777 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 2 267 058 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 1 158 689 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 6 | 1 144 409 Kč |
| Nábytek | 5 | 580 764 Kč |
| Energie | 2 | 356 230 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 336 796 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 268 891 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 239 265 Kč |
| IT | 1 | 167 307 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 108 615 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 81 498 Kč |
| Sociální péče | 1 | 72 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 99 | 115 100 432 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 1 | 261 236 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 241 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 28 | 20 774 294 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 9 | 10 209 266 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 9 537 782 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 6 | 6 671 944 Kč |
| Zdravotnický materiál | 7 | 6 068 068 Kč |
| Energie | 5 | 5 907 064 Kč |
| Nábytek | 9 | 5 676 669 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 888 345 Kč |
| Kancelář | 7 | 820 354 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 362 993 Kč |
| Leciva | 3 | 316 278 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 283 770 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 254 974 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 237 939 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 217 006 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 171 198 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 137 | 66 916 557 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 5 443 840 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 1 665 011 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 1 257 255 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 83 686 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 33 | 29 960 554 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 5 753 481 Kč |
| Nábytek | 9 | 4 039 551 Kč |
| Kancelář | 4 | 2 875 663 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 2 634 333 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 520 930 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 546 565 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 435 662 Kč |
| Energie | 3 | 404 600 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 311 978 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 223 124 Kč |
| Sociální péče | 2 | 206 394 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 133 | 62 025 992 Kč |
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 | 623 131 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 458 723 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 22 | 18 509 415 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 9 542 051 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 8 743 344 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 5 036 205 Kč |
| Kancelář | 3 | 1 679 562 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 549 607 Kč |
| Nábytek | 2 | 389 362 Kč |
| Leciva | 2 | 362 255 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 214 048 Kč |
| Energie | 3 | 178 792 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 161 539 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 153 397 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 136 266 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 111 428 Kč |
| Sociální péče | 1 | 103 097 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 82 923 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 89 | 49 068 277 Kč |
| Městská nemocnice následné péče | 2 | 6 900 022 Kč |
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 2 | 1 130 010 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 24 | 6 819 171 Kč |
| Kancelář | 16 | 5 207 476 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 4 207 981 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 2 831 816 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 2 272 117 Kč |
| Nábytek | 8 | 1 422 439 Kč |
| Energie | 5 | 551 752 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 514 584 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 340 896 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 331 222 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 269 630 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 229 942 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 140 300 Kč |
| Leciva | 1 | 105 289 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 72 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 115 | 27 850 746 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 1 275 783 Kč |
| MT & engineering, společnost s ručením omezeným v likvidaci | 1 | 1 275 783 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 28 | 78 449 953 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 20 405 864 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 181 650 Kč |
| Kancelář | 6 | 2 314 213 Kč |
| Nábytek | 4 | 1 054 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 921 368 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 622 733 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 283 013 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 232 320 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 171 290 Kč |
| Energie | 2 | 165 367 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 102 988 Kč |
| Sociální péče | 1 | 74 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 76 | 110 652 521 Kč |
| Domov důchodců Český Dub, příspěvková organizace | 1 | 160 252 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 41 795 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 14 | 11 380 005 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 9 632 763 Kč |
| Kancelář | 11 | 6 253 788 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 3 132 046 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 2 236 906 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 5 | 1 596 341 Kč |
| Nábytek | 7 | 1 182 743 Kč |
| Energie | 9 | 1 067 002 Kč |
| Leciva | 1 | 363 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 288 549 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 257 905 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 198 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 79 | 38 956 195 Kč |
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 1 | 751 894 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Kosmonosy | 1 | 573 659 Kč |
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 | 117 224 Kč |
| Domov Korýtko, příspěvková organizace | 1 | 106 160 Kč |