Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 11.07.1995 |
| IČO | 63471507 |
| Datová schránka | 9dec52h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 12188 smluv za celkem 4 mld. Kč;
242 smluv má zásadní nedostatek;
46 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 112 | 82 612 410 Kč |
| Zdravotnický materiál | 389 | 51 774 360 Kč |
| Leciva | 29 | 14 930 159 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 7 | 11 806 326 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 11 710 975 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 7 953 272 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 6 391 934 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 2 304 553 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 546 380 Kč |
| IT Hardware | 6 | 1 388 631 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 307 446 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 119 950 Kč |
| Právní služby | 1 | 114 989 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 3 | 84 621 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 69 696 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 941 | 269 764 731 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| NANTEO Solution s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 244 | 118 314 842 Kč |
| Zdravotnický materiál | 882 | 114 826 804 Kč |
| Leciva | 54 | 59 369 619 Kč |
| Stroje a zařízení | 15 | 26 807 127 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 16 091 122 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 11 | 10 785 877 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 63 | 10 005 982 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 8 469 999 Kč |
| IT Hardware | 11 | 4 548 465 Kč |
| IT | 4 | 1 067 789 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 879 670 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 417 450 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 194 608 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 114 950 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 89 613 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 473 | 395 077 976 Kč |
| TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. | 3 | 1 100 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| KP Therapeutics (Europe) s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lightly Technologies s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NANTEO Solution s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 274 | 117 702 519 Kč |
| Zdravotnický materiál | 750 | 101 189 024 Kč |
| Leciva | 180 | 36 749 006 Kč |
| Stroje a zařízení | 19 | 10 719 391 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 10 400 415 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 24 | 8 373 075 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 26 | 7 423 172 Kč |
| IT | 5 | 2 428 201 Kč |
| Kancelář | 2 | 2 175 580 Kč |
| IT Hardware | 8 | 1 778 964 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 159 608 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 8 | 955 812 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 533 513 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 505 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 460 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 221 520 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 203 522 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 909 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 468 | 323 226 772 Kč |
| TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. | 3 | 2 332 275 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 248 050 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Garrett Motion Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Yunex, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FabLab Brno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tietoevry Czechia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Honeywell, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Czechitas z.ú. | 1 | 0 Kč |
| ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IDEA StatiCa s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ABB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SAP ČR, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 266 | 114 915 475 Kč |
| Zdravotnický materiál | 614 | 86 633 973 Kč |
| Leciva | 207 | 39 820 467 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 19 784 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 17 590 980 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 44 | 14 163 702 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 9 213 705 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 9 125 280 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 5 091 136 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 852 389 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 756 457 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 4 | 1 451 191 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 434 038 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 399 300 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 204 224 Kč |
| Kosmetika | 1 | 200 000 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 149 575 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 76 357 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 62 799 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 379 | 367 047 886 Kč |
| TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 204 490 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 | 150 040 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 66 792 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Česká alzheimerovská společnost, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| JIC, zájmové sdružení právnických osob | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
53 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 326 | 176 804 504 Kč |
| Zdravotnický materiál | 730 | 124 039 459 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 120 000 281 Kč |
| Leciva | 276 | 76 487 419 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 58 351 040 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 19 | 33 503 521 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 70 | 15 482 994 Kč |
| Stroje a zařízení | 8 | 2 807 712 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 789 106 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 17 | 1 677 950 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 575 162 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 10 | 1 165 252 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 965 669 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 4 | 786 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 329 423 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 139 392 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 77 837 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 45 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
50 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
36 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 315 | 228 906 570 Kč |
| Zdravotnický materiál | 840 | 184 908 608 Kč |
| Leciva | 162 | 36 894 242 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 22 670 245 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 76 | 20 360 641 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 12 | 14 130 958 Kč |
| Stroje a zařízení | 13 | 7 562 767 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 5 896 479 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 11 | 3 157 738 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 2 839 968 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 546 733 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 861 264 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 331 909 Kč |
| IT Hardware | 2 | 980 463 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 130 146 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 97 429 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 51 400 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 568 | 550 263 686 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 11 | 2 463 778 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 16 | 2 453 595 Kč |
| TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. | 3 | 1 694 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 10 | 1 637 610 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 5 | 704 017 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Kardiologie a Angiologie Praha s.r.o. - Komplexní Mimonemocniční Centrum Výzkumu, Prevence a Léčby Kardiovaskulárních Nemocí | 1 | 0 Kč |
| MEDICON Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
136 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
65 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 84 | 234 931 192 Kč |
| Zdravotnický materiál | 880 | 195 791 134 Kč |
| Zdravotnictví | 374 | 155 839 480 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 84 445 633 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 74 | 21 415 218 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 20 218 183 Kč |
| Stroje a zařízení | 21 | 17 331 459 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 32 | 16 083 821 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 7 | 2 942 047 Kč |
| Kosmetika | 4 | 2 867 361 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 7 | 2 487 010 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 8 | 2 060 993 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 926 078 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 1 447 160 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 210 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 919 392 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 798 600 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 524 535 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 493 680 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 289 765 Kč |
| Chemické výrobky | 3 | 277 878 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 581 | 774 033 370 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 19 031 346 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 20 | 6 350 528 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 19 | 4 867 438 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 24 | 3 926 295 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 6 | 666 710 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 5 | 512 435 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 5 | 369 407 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 175 794 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 4 | 0 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
55 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,93 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 253 | 91 170 162 Kč |
| Zdravotnický materiál | 471 | 59 974 244 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 17 712 018 Kč |
| Stroje a zařízení | 16 | 15 403 196 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 8 355 192 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 17 | 7 527 417 Kč |
| Leciva | 19 | 6 703 475 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 52 | 5 948 433 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 003 872 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 709 791 Kč |
| Chemické výrobky | 10 | 876 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 770 528 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 753 830 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 496 100 Kč |
| IT | 1 | 247 391 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 114 326 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 93 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 892 | 221 603 421 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 10 | 2 179 361 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 14 | 1 804 620 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 3 | 387 595 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 3 | 292 820 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 3 | 245 215 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 2 | 148 511 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 80 066 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 66 701 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 0 Kč |
| genetrac s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vojenská nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
77 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 116 465 742 Kč |
| Zdravotnictví | 203 | 116 162 042 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 69 586 271 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 22 | 58 027 748 Kč |
| Zdravotnický materiál | 381 | 54 720 991 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 31 771 383 Kč |
| Leciva | 29 | 28 598 698 Kč |
| Stroje a zařízení | 23 | 28 379 699 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 42 | 21 793 705 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 11 366 963 Kč |
| IT | 2 | 6 509 800 Kč |
| Chemické výrobky | 11 | 1 339 407 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 968 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 718 329 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 275 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 217 800 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 99 734 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 768 Kč |
| Kosmetika | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 756 | 544 213 913 Kč |
| Contipro a.s. | 1 | 116 171 484 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 2 904 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 9 | 1 797 931 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 13 | 1 556 171 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 12 | 1 278 614 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 471 900 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 90 175 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
74 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 181 | 53 283 654 Kč |
| Zdravotnický materiál | 174 | 21 260 928 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 9 941 421 Kč |
| Stroje a zařízení | 19 | 6 923 845 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 989 500 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 12 | 2 819 047 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 583 890 Kč |
| Leciva | 9 | 1 554 900 Kč |
| Chemické výrobky | 10 | 1 275 292 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 986 985 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 893 379 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 213 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 96 195 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 860 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Kosmetika | 6 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 444 | 108 832 988 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 5 | 1 540 976 Kč |
| MEDISCO Praha, s.r.o. | 3 | 1 016 400 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 11 | 986 042 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 254 294 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 219 155 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 1 | 93 029 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 0 Kč |