Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 17.09.2001 |
| IČO | 26260654 |
| Datová schránka | d9tcy64 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 13018 smluv za celkem 28 mld. Kč;
146 smluv má zásadní nedostatek;
336 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
153 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
46 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 949 | 1 045 269 962 Kč |
| Zdravotnictví | 111 | 31 839 844 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 495 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 154 500 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 1 932 | 2 011 444 316 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
127 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
63 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
38 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 880 | 7 261 307 493 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 106 471 621 Kč |
| Zdravotnictví | 277 | 77 690 663 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 2 496 163 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 2 101 142 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 293 487 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 643 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 2 493 | 8 235 103 536 Kč |
| Raiffeisenbank a.s. | 1 | 45 051 497 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
26 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 668 | 3 118 589 348 Kč |
| Zdravotnictví | 249 | 78 163 339 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 11 957 973 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 554 488 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 710 937 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 321 618 Kč |
| Jiná energie | 2 | 286 917 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 221 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 2 076 | 3 295 362 352 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 5 | 9 198 813 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,24 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 109 | 1 966 006 252 Kč |
| Zdravotnictví | 87 | 118 874 568 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 13 | 16 103 513 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 1 602 484 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 925 568 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 776 956 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 397 012 Kč |
| IT Hardware | 2 | 145 011 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 1 261 | 2 377 259 332 Kč |
| Revmatologický ústav | 23 | 18 036 202 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 4 | 1 155 753 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 276 115 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
32 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 115 | 2 192 403 049 Kč |
| Zdravotnictví | 22 | 18 878 076 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 17 997 540 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 4 494 333 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 67 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 1 137 | 2 213 448 487 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 4 | 10 186 047 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 12 | 5 433 232 Kč |
| Revmatologický ústav | 5 | 3 946 355 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 1 615 906 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 1 389 463 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 918 217 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 74 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
38 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 025 | 2 124 502 796 Kč |
| Zdravotnický materiál | 30 | 131 358 772 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 946 635 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 347 570 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 235 000 Kč |
| Textilie | 1 | 92 800 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 66 001 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 1 014 | 2 186 595 498 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 1 | 60 000 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 9 | 19 166 427 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 17 | 18 998 320 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 12 | 18 680 846 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 9 | 9 295 242 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 31 | 8 747 011 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 3 | 1 616 076 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 3 | 1 616 076 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 3 | 1 616 076 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 3 | 1 616 076 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 3 | 1 616 076 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 1 616 076 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 3 | 1 616 076 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 222 696 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 8 311 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
34 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 887 | 2 777 193 585 Kč |
| Zdravotnictví | 70 | 341 776 250 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 3 324 764 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 466 278 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 402 174 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 896 | 3 057 065 755 Kč |
| Alliance Healthcare s.r.o. | 1 | 508 463 215 Kč |
| PHARMOS, a.s. | 1 | 508 463 215 Kč |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 1 | 508 463 215 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 1 | 508 463 215 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 319 198 000 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 2 | 319 198 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 319 198 000 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 319 198 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 319 198 000 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 319 198 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 15 | 19 550 966 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 12 | 16 478 375 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 17 | 16 418 414 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 37 | 14 877 210 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 6 | 2 371 180 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 12 | 1 953 151 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 62 621 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
47 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 145 | 2 248 495 236 Kč |
| Leciva | 564 | 725 851 254 Kč |
| Zdravotnický materiál | 25 | 9 419 653 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 426 831 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 247 844 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 232 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 686 | 2 921 907 707 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 30 | 21 634 049 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 19 | 21 178 946 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 9 | 16 212 801 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 10 | 3 953 158 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 7 | 3 662 185 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 8 | 628 791 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 609 | 869 812 894 Kč |
| Zdravotnictví | 65 | 180 478 477 Kč |
| Zdravotnický materiál | 15 | 9 716 514 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 869 750 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 698 683 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 533 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 597 | 954 873 762 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 23 | 52 803 459 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 18 | 19 479 976 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 30 | 18 777 890 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 27 | 10 924 179 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 11 | 7 187 733 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 6 | 742 136 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 2 | 230 495 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 533 | 471 487 452 Kč |
| Zdravotnictví | 41 | 32 647 492 Kč |
| Zdravotnický materiál | 58 | 10 390 788 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 7 846 676 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 6 | 2 493 779 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 711 480 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 381 010 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 364 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Avenier a.s. | 489 | 407 808 425 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 54 | 37 189 087 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 7 | 31 135 156 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 41 | 24 130 208 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 19 | 19 380 147 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 46 | 6 457 598 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 5 | 2 961 849 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 9 | 1 449 655 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 5 | 438 866 Kč |