Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.11.1993 |
| IČO | 49622897 |
| Datová schránka | naxn9rk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 599 smluv za celkem 283 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 4 562 713 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 1 681 218 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 482 132 Kč |
| IT | 1 | 455 961 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 8 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 43 | 9 784 617 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 29 | 75 553 474 Kč |
| IT | 6 | 10 876 144 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 3 727 647 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 768 592 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 470 825 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 291 610 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 106 480 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 80 | 93 007 551 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 487 359 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 487 359 Kč |
| Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 98 183 Kč |
| AGITOS resortní sportovní centrum MPSV | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 23 | 9 314 232 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 20 | 2 546 857 Kč |
| IT | 6 | 1 996 048 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 136 488 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 90 296 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 72 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 70 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 60 | 14 681 001 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 2 516 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 19 | 22 334 624 Kč |
| IT | 16 | 3 789 628 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 539 120 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 11 | 1 261 462 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 161 600 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 497 921 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 477 938 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 157 663 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 125 812 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 604 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 70 664 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 6 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 61 | 31 895 783 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace | 1 | 122 661 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 14 | 5 089 358 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 29 | 5 001 798 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 16 | 2 462 068 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 239 449 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 364 360 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 771 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 4 840 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 2 517 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 70 | 15 757 652 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 2 553 603 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 2 456 058 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 029 280 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 319 440 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 316 052 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 272 371 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 147 378 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 598 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 91 476 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 54 | 7 580 889 Kč |
| MUSEum+, Industriální muzeum v Ostravě | 1 | 63 979 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 23 | 31 410 252 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 130 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 944 252 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 520 300 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 316 052 Kč |
| Technické služby | 1 | 229 416 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 174 240 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 153 186 Kč |
| IT Hardware | 2 | 70 906 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 5 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 54 | 42 103 408 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 866 601 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 21 409 103 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 974 273 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 861 520 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 816 750 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 374 182 Kč |
| Technické služby | 1 | 148 105 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 66 792 Kč |
| IT Hardware | 2 | 18 150 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 14 520 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 61 | 25 996 865 Kč |
| Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i. | 1 | 343 102 Kč |
| Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 112 355 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 20 | 6 075 899 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 1 664 706 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 517 696 Kč |
| Konzultace a poradenství | 4 | 386 958 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 334 323 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 270 435 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 208 604 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 152 508 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 20 467 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 445 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 52 | 9 932 886 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 179 685 Kč |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 16 | 4 768 516 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 3 576 549 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 209 073 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 557 022 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 464 640 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 217 800 Kč |
| Konzultace a poradenství | 5 | 153 973 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 72 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 11 435 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MÚZO Praha s.r.o. | 48 | 17 872 277 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 5 977 Kč |