Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.2002 |
| IČO | 25911368 |
| Datová schránka | 7yygw7f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2637 smluv za celkem 4 mld. Kč;
95 smluv má zásadní nedostatek;
21 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
72 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 132 918 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 264 643 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 3 051 066 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 125 | 215 106 833 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 132 918 500 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 3 051 066 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
163 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 16 | 573 849 412 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 337 | 283 757 125 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 524 600 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 81 648 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 17 | 143 139 494 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 350 | 56 160 553 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 6 102 132 Kč |
| OVANET a.s. | 5 | 774 296 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
80 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 241 | 76 072 954 Kč |
| Statutární město Ostrava | 19 | 25 460 612 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 157 300 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 101 400 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 72 600 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
137 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,80 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 15 | 179 790 228 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 210 | 43 663 163 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 3 364 141 Kč |
| Ostravská univerzita | 2 | 200 013 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 145 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
134 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 239 | 132 451 997 Kč |
| Statutární město Ostrava | 12 | 102 802 172 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 995 077 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 69 300 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
173 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 15 | 134 075 709 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 268 | 82 522 980 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 995 077 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 230 775 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 138 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
137 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 51,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
57 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 238 | 467 649 018 Kč |
| Statutární město Ostrava | 17 | 149 826 564 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 38 500 000 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 960 892 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 233 400 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 149 400 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 131 830 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
63 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,16 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 560 790 980 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 387 706 294 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 778 | 329 819 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 4 680 044 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 4 472 705 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 4 147 880 Kč |
| Odpady | 106 | 3 998 772 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 64 | 3 047 990 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 2 935 084 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 252 350 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 177 330 Kč |
| Nábytek | 2 | 310 981 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 237 299 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 117 801 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 116 160 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 16 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 5 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 4 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 18 | 527 775 185 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 170 | 413 750 054 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 35 000 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 127 958 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 9 | 193 056 842 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 169 | 41 832 503 Kč |
| Statutární město Karviná | 1 | 131 212 Kč |