Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.04.2010 |
| IČO | 29211751 |
| Datová schránka | eqmp5wz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 152 smluv za celkem 3 mld. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 21 712 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 21 712 016 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 14 406 260 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 5 841 880 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 776 820 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 145 590 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 13 | 42 973 316 Kč |
| Contract management, a.s. | 9 | 15 183 080 Kč |
| INFRAPROJEKT s.r.o. | 8 | 14 406 260 Kč |
| MANIFOLD GROUP s.r.o. | 8 | 14 406 260 Kč |
| Road control system a.s. | 8 | 14 406 260 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 8 | 14 406 260 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 8 | 14 406 260 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 8 | 14 406 260 Kč |
| QM-4C, s.r.o. | 8 | 13 141 084 Kč |
| M4 Road Design s.r.o. | 1 | 2 041 996 Kč |
| Garnets Consulting a.s. | 1 | 776 820 Kč |
| V A R I A s.r.o. - inženýrská činnost a provádění staveb | 1 | 776 820 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 233 734 853 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 33 942 384 Kč |
| IT | 1 | 1 089 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 219 010 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 139 997 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 1 249 293 298 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 941 111 110 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 4 | 73 344 150 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 3 154 566 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 4 | 991 115 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 962 165 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 389 840 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 3 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 41 759 762 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 10 950 590 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 575 398 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 758 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 44 995 786 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 4 | 7 261 089 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 2 153 800 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 575 398 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 2 | 758 307 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 592 385 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 242 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 166 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 28 | 57 745 745 Kč |
| INFRAPROJEKT s.r.o. | 17 | 44 995 786 Kč |
| Contract management, a.s. | 17 | 44 995 786 Kč |
| MANIFOLD GROUP s.r.o. | 17 | 44 995 786 Kč |
| Road control system a.s. | 17 | 44 995 786 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 17 | 44 995 786 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 17 | 44 995 786 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 17 | 44 995 786 Kč |
| M4 Road Design s.r.o. | 16 | 41 926 258 Kč |
| LA Property CZ a.s. | 1 | 1 575 398 Kč |
| INKOS-OSTRAVA, a.s. | 1 | 1 575 398 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 51 376 258 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 19 821 239 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 232 320 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 39 110 830 Kč |
| Jihomoravská zdravotní, a.s. | 1 | 14 503 867 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 12 631 791 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 5 025 130 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 5 | 695 508 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 433 812 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 338 800 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 181 961 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 17 | 73 041 488 Kč |
| Jihomoravská zdravotní, a.s. | 1 | 11 986 667 Kč |
| Contract management, a.s. | 3 | 433 812 Kč |
| QM-4C, s.r.o. | 3 | 433 812 Kč |
| Garnets Consulting a.s. | 3 | 433 812 Kč |
| V A R I A s.r.o. - inženýrská činnost a provádění staveb | 3 | 433 812 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 179 767 401 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 16 581 017 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 16 385 994 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 063 227 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 296 450 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 152 426 725 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 27 340 676 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 14 343 640 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 173 942 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 1 063 227 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 535 662 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 332 750 Kč |
| Jihomoravská zdravotní, a.s. | 1 | 296 450 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 282 535 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 13 | 198 037 607 Kč |
| RUBY Project Management s.r.o. | 1 | 152 426 725 Kč |
| INFRAM a.s. | 1 | 152 426 725 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 152 426 725 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 152 426 725 Kč |
| Contract management, a.s. | 2 | 1 709 604 Kč |
| QM-4C, s.r.o. | 1 | 535 662 Kč |
| Garnets Consulting a.s. | 1 | 535 662 Kč |
| V A R I A s.r.o. - inženýrská činnost a provádění staveb | 1 | 535 662 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 79 662 947 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 12 156 698 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 85 019 974 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 5 650 700 Kč |
| Město Židlochovice | 2 | 921 261 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 144 220 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 83 490 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 9 | 91 819 645 Kč |
| FETTERS management, s.r.o. | 1 | 79 375 324 Kč |
| Contract management, a.s. | 1 | 79 375 324 Kč |
| Garnets Consulting a.s. | 1 | 79 375 324 Kč |
| LA Property CZ a.s. | 1 | 5 493 400 Kč |
| INKOS-OSTRAVA, a.s. | 1 | 5 493 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 28 817 010 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 23 727 193 Kč |
| Zdravotnictví | 51 | 19 425 340 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 21 | 4 870 855 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravská zdravotní, a.s. | 2 | 20 204 580 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 19 312 810 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 5 731 770 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 3 189 863 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 2 661 710 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 706 640 Kč |
| Město Jičín | 1 | 448 245 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 332 750 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 83 490 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 16 | 52 671 857 Kč |
| IRBOS s.r.o. | 1 | 5 731 770 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 65,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 66 736 897 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 4 222 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 12 | 52 025 765 Kč |
| Město Židlochovice | 3 | 12 668 700 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 5 650 700 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 502 102 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 1 | 112 530 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 20 | 70 959 797 Kč |
| INFRAM a.s. | 12 | 52 025 765 Kč |
| Statutární město Brno | 12 | 52 025 765 Kč |
| Dopravoprojekt Brno a.s. | 12 | 52 025 765 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 12 | 52 025 765 Kč |
| Contract management, a.s. | 3 | 12 668 700 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 36 526 195 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 19 719 975 Kč |
| Energie | 1 | 229 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 30 213 615 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 10 632 875 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 7 078 500 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 6 312 580 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 076 900 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 1 016 400 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 9 | 56 476 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 816 867 Kč |
| Právní služby | 11 | 1 811 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 7 495 547 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 1 811 854 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 774 400 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 377 520 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 169 400 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVIN s.r.o. | 6 | 10 628 721 Kč |