Úřad - orgán veřejné moci. Kraj. Řídí 204 podřízených organizací. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 23796 smluv za celkem 87 mld. Kč;
73 smluv má zásadní nedostatek;
698 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
60 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
118 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,07 % z celkového počtu.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
102 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
105 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 2 404 | 7 498 414 601 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 8 | 297 404 668 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 226 509 059 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 102 428 201 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 51 221 163 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 34 027 802 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 22 824 253 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 16 482 732 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 6 | 9 695 157 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 5 | 1 092 546 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje | 1 | 1 000 000 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 847 000 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 274 307 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 232 320 Kč |
| Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice | 1 | 171 552 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 21 | 161 682 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 118 730 Kč |
| Město Tábor | 1 | 100 000 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 3 | 71 673 Kč |
| Město Týn nad Vltavou | 2 | 0 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Město Dačice | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Alšova jihočeská galerie | 1 | - 300 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
46 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
167 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
59 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 2 361 | 6 267 777 112 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 13 | 1 982 802 756 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 75 004 306 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 58 952 881 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 11 100 518 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 10 | 2 766 923 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 2 728 672 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 676 400 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 2 141 200 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 5 | 998 824 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 964 975 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 852 500 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 825 000 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 808 500 Kč |
| Biologické centrum AV ČR, v. v. i. | 1 | 786 500 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 9 | 163 611 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 145 000 Kč |
| ČEZ, a. s. | 2 | 123 384 Kč |
| Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 117 927 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 114 220 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 90 000 Kč |
| Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích | 1 | 0 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| Město Prachatice | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
231 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
32 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
45 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
15 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
52 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
48 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
100 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
65 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
26 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,07 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
68 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
77 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
53 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
72 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.