Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.06.1993 |
| IČO | 47549891 |
| Datová schránka | rffji8m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 515 smluv za celkem 78 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 847 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 1 237 953 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 544 554 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 188 510 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 161 194 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 110 744 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 96 436 Kč |
| Školní jídelny Kutná Hora | 1 | 94 368 Kč |
| Zotavovna Vězeňské služby České republiky Přední Labská | 1 | 90 750 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 81 070 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 78 729 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 78 650 Kč |
| Domov pro seniory Dobřichovice | 1 | 77 105 Kč |
| Město Mělník | 1 | 76 848 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 66 602 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 1 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 18 | 2 985 448 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 850 797 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 1 433 081 Kč |
| IT Hardware | 1 | 423 500 Kč |
| Kancelář | 4 | 367 009 Kč |
| IT | 2 | 251 991 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 211 759 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 145 175 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 127 038 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 114 950 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 94 259 Kč |
| Leciva | 1 | 82 775 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 17 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 47 | 6 660 112 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 7 | 1 144 712 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 916 056 Kč |
| Čisticí výrobky | 7 | 732 838 Kč |
| Kancelář | 3 | 424 945 Kč |
| IT Hardware | 2 | 370 357 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 108 791 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 92 989 Kč |
| Nábytek | 1 | 90 224 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 81 554 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 80 910 Kč |
| Leciva | 1 | 69 782 Kč |
| Zemědělství | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 42 | 5 169 786 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 5 | 9 205 982 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 1 688 854 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 577 618 Kč |
| IT Hardware | 1 | 342 672 Kč |
| Leciva | 2 | 194 931 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 129 470 Kč |
| Kancelář | 1 | 117 625 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 92 081 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 77 945 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 69 322 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 007 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 39 | 14 156 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 35 | 3 250 815 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 12 | 1 686 853 Kč |
| Služby závodních jídelen | 12 | 1 663 116 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 1 467 202 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 12 | 1 012 374 Kč |
| Kancelář | 5 | 693 535 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 589 648 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 276 140 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 200 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 198 714 Kč |
| IT Hardware | 1 | 123 677 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 123 496 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 106 837 Kč |
| Nábytek | 1 | 82 275 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 81 118 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 77 264 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 61 | 7 838 053 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 227 656 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 1 116 589 Kč |
| Kancelář | 7 | 858 717 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 749 075 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 423 500 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 260 877 Kč |
| Leciva | 2 | 251 517 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 177 320 Kč |
| Kosmetika | 1 | 159 315 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 51 | 6 440 579 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kosmetika | 12 | 1 853 916 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 1 276 332 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 1 108 423 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 866 880 Kč |
| Kancelář | 11 | 600 337 Kč |
| Odpady | 1 | 287 097 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 219 796 Kč |
| Nábytek | 1 | 194 802 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 100 734 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 98 010 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 86 959 Kč |
| Leciva | 1 | 81 167 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 77 856 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 59 436 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 73 | 5 442 406 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 67 | 23 191 631 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 940 303 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 2 210 186 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 500 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 23 | 1 358 451 Kč |
| Zemědělství | 12 | 478 714 Kč |
| Kancelář | 7 | 470 127 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 405 902 Kč |
| Leciva | 3 | 324 740 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 203 013 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 179 660 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 173 034 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 167 996 Kč |
| Nábytek | 1 | 86 468 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 77 985 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 60 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Textilie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 101 | 9 496 597 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 45 | 9 028 504 Kč |
| Sport a sportoviště | 24 | 5 405 246 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 388 598 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 1 679 872 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 594 762 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 273 418 Kč |
| Kancelář | 6 | 265 466 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 240 093 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 108 295 Kč |
| Leciva | 1 | 79 860 Kč |
| Nábytek | 1 | 64 735 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 62 636 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 39 | 7 835 418 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 221 | 30 213 204 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 24 | 24 530 944 Kč |
| Leciva | 123 | 12 006 907 Kč |
| Školení a kurzy | 91 | 6 147 207 Kč |
| Nábytek | 56 | 5 788 112 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 35 | 4 134 201 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 3 146 940 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 23 | 2 377 650 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 318 112 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 544 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 455 297 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 423 500 Kč |
| Kancelář | 8 | 343 262 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 121 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M B - S V I N G s.r.o. | 43 | 8 703 029 Kč |