Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 13.01.1994 |
| IČO | 60193913 |
| Datová schránka | z3wcgr4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1763 smluv za celkem 13 mld. Kč;
64 smluv má zásadní nedostatek;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 5 | 23 553 417 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 419 105 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 18 420 881 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 4 | 5 495 537 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 2 860 755 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 1 019 295 Kč |
| Mateřská škola Sluníčko, Praha 9 - Újezd nad Lesy | 2 | 426 161 Kč |
| Devátá rozvojová a.s. | 7 | 330 000 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 2 | 234 733 Kč |
| Obecní dům, a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 121 000 Kč |
| KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 93 170 Kč |
| Městská část Praha 18 | 2 | 89 298 Kč |
| Diplomatický servis | 1 | 12 705 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Lipence | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice Čáslav | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kulturně komunitní centrum Koruna, z.ú. | 3 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola generála Františka Fajtla DFC | 1 | 0 Kč |
| Domov Sulická | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 2 | 0 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Chvalský zámek, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 50 | 29 406 034 Kč |
| KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Chvalský zámek, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 45 | 301 404 742 Kč |
| Jiná energie | 32 | 1 527 082 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 398 072 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 7 | 713 900 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 521 994 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 117 975 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 83 490 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 130 | 1 097 924 360 Kč |
| C & R Office Center Three s.r.o. | 1 | 9 075 000 Kč |
| Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 1 | 2 000 000 Kč |
| PREservisní, s.r.o. | 2 | 122 694 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 117 975 Kč |
| KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. | 1 | 100 000 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 68 | 138 857 252 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 19 968 265 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 10 327 682 Kč |
| Jiná energie | 18 | 1 992 491 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 953 374 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 834 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 172 667 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 121 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 32 238 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 123 | 454 025 270 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 72 600 000 Kč |
| Siemens, s.r.o. | 1 | 19 968 265 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 19 968 265 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 6 | 3 | 406 080 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 32 238 Kč |
| PREservisní, s.r.o. | 1 | 2 723 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 2 723 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 2 723 Kč |
| Mateřská škola Mydlinky v Praze 12, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
135 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
19 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 205 | 619 232 419 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 101 115 338 Kč |
| Jiná energie | 36 | 6 036 294 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 1 863 400 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 726 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 605 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 584 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 469 508 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 140 360 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,42 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 95 | 4 481 862 494 Kč |
| Jiná energie | 56 | 120 998 677 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 60 827 582 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 2 678 078 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 222 100 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 24 | 918 390 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 826 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 644 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 35 | 440 891 Kč |
| IT | 1 | 399 300 Kč |
| Kancelář | 1 | 254 400 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 140 360 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 211 | 4 831 551 794 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 52 540 529 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 6 | 3 | 262 307 Kč |
| EUC Klinika Praha a.s. | 1 | 86 273 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 605 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 605 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Škoda Auto a.s. | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 0 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
| Integrační centrum Praha o.p.s. | 4 | 0 Kč |
| PREenergo, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
73 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 91 | 525 268 532 Kč |
| Jiná energie | 36 | 23 206 174 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 399 967 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 980 527 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 840 000 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 790 994 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 303 600 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 121 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 163 | 554 334 008 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 6 | 4 | 184 375 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 27 078 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
199 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 258 | 2 382 827 006 Kč |
| Jiná energie | 27 | 32 927 092 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 155 550 Kč |
| IT | 1 | 1 066 087 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 313 338 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 304 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 56 090 Kč |
| Elektricka energie | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
54 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 82 | 312 198 114 Kč |
| Jiná energie | 38 | 54 663 519 Kč |
| IT | 23 | 18 722 914 Kč |
| Kancelář | 12 | 2 938 761 Kč |
| Zemědělství | 12 | 2 272 600 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 664 680 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 605 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 496 649 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 399 300 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 391 980 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 250 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 153 | 378 897 496 Kč |
| Mateřská škola Korálek, Praha 9 - Černý Most, Bobkova 766 | 1 | 280 000 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 50 000 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 0 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Místní veřejná knihovna, Praha 9 - Horní Počernice, Náchodská 754 | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
56 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 91 | 929 510 232 Kč |
| Jiná energie | 19 | 12 004 472 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 2 395 800 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 553 882 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 634 760 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 140 360 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 69 219 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 63 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 58 369 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 50 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 13 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská energetika, a.s. | 146 | 946 634 573 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 672 760 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 35 458 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 4 015 Kč |
| Mateřská škola Nad Parkem | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
47 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 511 | 1 951 557 720 Kč |
| Energie | 61 | 1 293 219 149 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 422 | 48 689 800 Kč |
| Jiná energie | 31 | 33 366 977 Kč |
| Elektricka energie | 45 | 23 247 400 Kč |
| Osobní vozidla | 68 | 7 956 094 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 34 | 2 156 005 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 028 395 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 438 436 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 302 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 148 588 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 140 360 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 13 | 123 420 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 1 942 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |