Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 10 podřízených subjektů.
| Založeno | 27.04.1993 |
| IČO | 49356089 |
| Datová schránka | w23cc6d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 5315 smluv za celkem 71 mld. Kč;
75 smluv má zásadní nedostatek;
212 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 112 | 1 661 036 073 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 8 | 551 640 427 Kč |
| Odpady | 174 | 148 257 410 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 26 821 956 Kč |
| Zemědělství | 6 | 13 860 086 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 024 459 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 530 875 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 419 | 5 510 598 177 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 2 | 3 102 477 880 Kč |
| GEMTECH, a.s. | 2 | 3 102 477 880 Kč |
| ATAK - Úklidový servis s.r.o. | 1 | 751 954 005 Kč |
| AVE Services s.r.o. | 1 | 751 954 005 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 4 | 743 161 536 Kč |
| CENTRA a.s. | 3 | 98 536 008 Kč |
| Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. | 1 | 82 851 211 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 74 134 517 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 8 236 763 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 6 742 828 Kč |
| OHSO Šternbersko s.r.o. | 2 | 4 598 000 Kč |
| Silverton s.r.o. | 2 | 3 751 000 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 1 | 2 647 120 Kč |
| Obec Píšťany | 1 | 605 626 Kč |
| USK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
52 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
46 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 213 | 6 876 037 947 Kč |
| Stavebnictví | 109 | 2 798 991 264 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 25 | 1 585 258 796 Kč |
| Odpady | 295 | 440 297 285 Kč |
| Zemědělství | 11 | 18 924 376 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 6 325 296 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 000 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 3 989 164 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 263 530 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
27 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 217 | 13 292 297 357 Kč |
| Stavebnictví | 74 | 1 115 478 119 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 16 | 916 610 117 Kč |
| Odpady | 305 | 427 084 333 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 132 281 556 Kč |
| Zemědělství | 19 | 33 636 775 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 13 913 314 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 765 065 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 294 378 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 133 705 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
60 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 211 | 10 511 580 909 Kč |
| Stavebnictví | 37 | 1 154 593 202 Kč |
| Odpady | 266 | 230 200 580 Kč |
| Zemědělství | 18 | 158 973 252 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 15 | 149 028 355 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 39 495 606 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 5 121 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 652 190 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 565 481 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 316 320 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 239 764 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 571 | 12 284 605 096 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 10 | 9 923 428 658 Kč |
| GEMTECH, a.s. | 7 | 9 633 812 518 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 6 | 990 193 411 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 288 827 946 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 4 | 98 784 420 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 88 107 720 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 52 526 600 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 3 | 37 614 726 Kč |
| ORDALIUM s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 1 | 31 795 048 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 8 | 31 045 457 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 4 | 26 366 147 Kč |
| Silnice LK a.s. | 2 | 11 366 202 Kč |
| Obec Kostomlátky | 1 | 425 716 Kč |
| ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Obec Jabkenice | 1 | 0 Kč |
| Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 | 2 | 0 Kč |
| JVV GINKGO s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
113 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
20 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 22 | 4 206 025 065 Kč |
| Odpady | 438 | 1 912 113 342 Kč |
| Zemědělství | 8 | 690 491 575 Kč |
| Technické služby | 158 | 364 709 990 Kč |
| Stavebnictví | 32 | 53 349 348 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 5 765 975 Kč |
| Energie | 1 | 453 750 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 669 | 7 234 104 042 Kč |
| C D V služby, s.r.o. | 3 | 4 562 666 345 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 2 | 2 883 320 097 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 2 | 1 317 660 942 Kč |
| GEMTECH, a.s. | 1 | 1 317 660 942 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 219 876 809 Kč |
| MK zeleň s.r.o. | 1 | 219 876 809 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 84 659 045 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 69 131 173 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 39 803 265 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 9 | 23 785 948 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 5 | 20 036 593 Kč |
| JVV GINKGO s.r.o. | 3 | 15 959 056 Kč |
| Silnice LK a.s. | 4 | 10 718 631 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 2 | 9 354 047 Kč |
| Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 | 1 | 0 Kč |
| ANNA Český Brod, sociální služby pro seniory | 1 | 0 Kč |
| Pavel Steinigl | 3 | 0 Kč |
| BIO SYSTÉM spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| FeBa servis s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
191 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,95 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 406 | 874 637 650 Kč |
| Technické služby | 298 | 759 332 704 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 337 392 000 Kč |
| Stavebnictví | 27 | 131 423 414 Kč |
| Zemědělství | 2 | 7 537 818 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 163 143 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 020 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 745 | 2 111 561 749 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 2 | 237 334 039 Kč |
| VODNÍ ZDROJE, a.s. | 2 | 237 334 039 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 4 | 45 041 211 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 2 | 40 981 174 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 40 981 174 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 34 666 793 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 4 | 13 056 255 Kč |
| Mateřská škola Šikulka, Česká Lípa, Moskevská 2434, příspěvková organizace | 1 | 423 500 Kč |
| Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace | 1 | 72 140 Kč |
| Nord Home s.r.o. | 1 | 51 480 Kč |
| Městská knihovna Beroun | 1 | 25 000 Kč |
| Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 | 2 | 0 Kč |
| Správa rumburských areálů sportu - SRAS | 1 | 0 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 135 | 552 531 360 Kč |
| Technické služby | 192 | 454 175 669 Kč |
| Stavebnictví | 33 | 234 842 483 Kč |
| Zemědělství | 5 | 119 152 793 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 22 | 17 258 254 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 221 000 Kč |
| IT | 1 | 536 986 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 355 431 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 254 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 395 | 1 380 328 077 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | 237 375 981 Kč |
| VODNÍ ZDROJE, a.s. | 1 | 237 375 981 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 3 | 83 175 914 Kč |
| PROFIGROUP PLUS s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Michal Kellnhofer | 1 | 600 000 Kč |
| Západočeské komunální služby a.s. | 1 | 600 000 Kč |
| FeBa servis s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Vlastimil Chalupník | 1 | 600 000 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 205 920 Kč |
| Nadace města Karlovy Vary | 1 | 100 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 54 450 Kč |
| " Stavební bytové družstvo občanů Průkopník " | 1 | 15 440 Kč |
| Technické služby Brandýs - Boleslav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROFISTAV Litomyšl, a.s. | 1 | 0 Kč |
| JIB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domov důchodců Čáslav | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
24 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 1 234 417 601 Kč |
| Odpady | 161 | 1 204 685 091 Kč |
| Technické služby | 196 | 829 187 698 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 10 | 426 996 771 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 39 877 807 Kč |
| Zemědělství | 5 | 11 623 924 Kč |
| IT | 3 | 4 904 947 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 309 951 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 023 124 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 005 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 508 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | - 135 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 418 | 3 756 370 127 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 2 | 392 017 303 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 1 | 347 920 007 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 89 072 940 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 44 105 230 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 44 097 296 Kč |
| Obec Troubsko | 1 | 6 384 358 Kč |
| " Stavební bytové družstvo občanů Průkopník " | 1 | 839 120 Kč |
| Obec Březová | 1 | 506 570 Kč |
| J.P.M. Plus, spol. s r.o. | 1 | 205 920 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 34 134 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KNAP HOLDING, SE | 1 | 0 Kč |
| Domov důchodců Čáslav | 1 | 0 Kč |
| TS RK, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
64 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 175 | 1 101 373 461 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 12 | 794 179 917 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 287 532 550 Kč |
| Technické služby | 165 | 92 665 381 Kč |
| Zemědělství | 7 | 13 839 251 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 2 842 533 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 027 544 Kč |
| Právní služby | 2 | 2 008 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 584 309 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 532 538 Kč |
| IT | 1 | 387 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 301 722 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 268 015 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 231 Kč |
| Telekomunikační služby | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 407 | 2 298 579 899 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 633 575 302 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | 183 133 669 Kč |
| VODNÍ ZDROJE, a.s. | 1 | 183 133 669 Kč |
| Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. | 1 | 60 358 945 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 39 614 190 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 19 | 5 436 615 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 527 955 Kč |
| Michal Kellnhofer | 1 | 1 000 000 Kč |
| FeBa servis s.r.o. | 1 | 1 000 000 Kč |
| Vlastimil Chalupník | 1 | 1 000 000 Kč |
| AVE Břeclav a.s. | 1 | 958 200 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 127 350 Kč |
| ČPPT, s.p. | 1 | 73 931 Kč |
| Technické muzeum v Brně | 1 | 55 057 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 38 304 Kč |
| Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Novoborská | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 3 753 420 000 Kč |
| Odpady | 96 | 2 006 167 807 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 11 | 1 018 611 675 Kč |
| Technické služby | 116 | 892 836 241 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 44 111 436 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 4 586 633 Kč |
| Zemědělství | 2 | 4 143 294 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 047 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 558 437 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 117 750 Kč |
| Energie | 1 | 45 254 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 256 | 7 725 645 977 Kč |
| PPF banka a.s. | 1 | 3 753 420 000 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 3 | 216 746 390 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 214 959 268 Kč |
| Město Železný Brod | 2 | 6 578 756 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 11 | 6 112 020 Kč |
| Obec Troubsko | 2 | 1 956 806 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 | 5 | 259 552 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 2 | 191 270 Kč |
| Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace | 1 | 91 960 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 60 501 Kč |
| REODEPONA s.r.o. | 1 | 0 Kč |