Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 20.11.2014 |
| IČO | 03579727 |
| Datová schránka | 6ccsnfh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1243 smluv za celkem 12 mld. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
44 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 736 319 641 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 300 560 518 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 18 964 519 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 156 510 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 368 163 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 166 658 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 600 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 200 908 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 78 | 2 288 727 066 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 13 490 230 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 6 287 160 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 5 742 979 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 4 856 870 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 4 139 761 Kč |
| Právní služby | 2 | 3 835 051 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 681 490 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 1 411 417 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 534 044 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 239 580 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 180 290 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 108 900 Kč |
| Zemědělství | 2 | 101 633 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 85 | 821 110 082 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 21 334 066 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 14 704 115 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 348 376 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 856 680 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 822 800 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 469 202 Kč |
| IT | 2 | 437 933 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 231 573 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 180 290 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 129 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 108 537 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 15 384 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 97 | 2 773 376 880 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 779 122 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 6 221 820 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 4 108 265 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 091 427 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 873 649 Kč |
| Zemědělství | 1 | 796 362 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 461 243 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 258 054 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 168 795 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 168 577 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 111 139 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 71 632 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 71 269 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,87 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 78 | 191 238 893 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 113 623 645 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 655 762 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 906 411 Kč |
| Zemědělství | 3 | 376 805 Kč |
| IT | 3 | 351 082 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 314 939 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 234 801 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 212 476 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 87 846 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 82 474 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 75 214 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 68 104 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 115 | 309 527 050 Kč |
| SAMSON PRAHA, spol. s r.o. | 2 | 134 973 862 Kč |
| TERRESTA a.s. | 2 | 21 316 973 Kč |
| Rušar mosty, s.r.o. | 10 | 15 362 118 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 2 | 13 721 937 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 7 | 7 244 549 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 4 | 4 149 986 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 4 | 4 149 986 Kč |
| GeoTec-GS, a.s. | 2 | 3 340 658 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 1 | 3 340 658 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 3 340 658 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 187 550 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 2 362 790 964 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 3 783 687 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 105 400 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 1 390 956 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 379 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 833 165 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 553 086 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 409 948 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 347 028 Kč |
| IT | 1 | 292 699 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 129 567 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 118 580 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 117 370 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 96 800 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 60 909 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 119 | 2 374 846 853 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 5 | 1 078 909 390 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 3 | 1 045 492 132 Kč |
| GeoTec-GS, a.s. | 5 | 984 703 072 Kč |
| PUDIS a.s. | 2 | 958 319 894 Kč |
| Rušar mosty, s.r.o. | 10 | 42 759 573 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 2 | 22 398 346 Kč |
| BM Construction, spol. s r.o. | 1 | 16 278 977 Kč |
| SHP TS s.r.o. | 2 | 13 427 491 Kč |
| SAMSON PRAHA, spol. s r.o. | 2 | 7 352 807 Kč |
| Groundwater Consulting Services s.r.o. | 1 | 4 018 773 Kč |
| VUHU a.s. | 1 | 4 018 773 Kč |
| PROGEO, s.r.o. | 1 | 4 018 773 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 3 | 3 039 278 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 3 | 3 039 278 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 1 736 713 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 88 | 128 144 411 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 13 040 053 Kč |
| IT | 10 | 6 483 534 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 2 262 700 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 2 152 009 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 2 053 479 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 808 393 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 832 920 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 658 470 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 475 312 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 309 639 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 250 215 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 209 028 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 112 796 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 41 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 134 | 160 304 346 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 1 | 40 175 608 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 40 175 608 Kč |
| GeoTec-GS, a.s. | 3 | 5 943 105 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 3 297 250 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 756 363 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 1 | 1 104 052 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 1 104 052 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 1 | 1 104 052 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 302 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 250 215 Kč |
| INGUTIS, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 77 | 741 875 894 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 2 453 846 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 2 392 737 Kč |
| IT | 7 | 2 128 909 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 1 956 304 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 586 076 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 326 095 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 278 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 274 731 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 243 165 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 217 558 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 215 683 Kč |
| Právní služby | 1 | 211 496 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 190 890 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 118 774 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 91 960 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 5 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 118 | 752 270 646 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 346 567 896 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 6 745 750 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 122 452 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 66 | 178 593 788 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 31 067 530 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 12 204 387 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 3 823 999 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 3 178 988 Kč |
| IT | 2 | 2 062 203 Kč |
| Řemesla | 1 | 1 781 120 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 466 847 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 184 530 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 142 482 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 661 205 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 285 700 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 235 950 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 232 018 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 210 056 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 86 612 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 79 376 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 63 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 50 348 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 29 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 117 | 239 186 721 Kč |
| Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 68 682 625 Kč |
| VIAPONT, s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 1 | 68 682 625 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 156 816 Kč |
| Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace | 1 | 90 750 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 60 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 103 794 711 Kč |
| Stavebnictví | 54 | 44 707 001 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 31 513 153 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 4 813 382 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 4 383 987 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 2 329 250 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 294 676 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 968 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 960 491 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 458 150 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 299 838 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 293 788 Kč |
| IT | 1 | 284 350 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 233 093 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 232 804 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 210 238 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 165 092 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 130 075 Kč |
| Zemědělství | 1 | 120 748 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 82 014 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 75 976 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 29 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSET s.r.o. | 108 | 197 866 176 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 30 740 663 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 1 | 30 740 663 Kč |
| ÚJV Řež, a. s. | 1 | 30 740 663 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 30 740 663 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 251 075 Kč |