Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 16.07.1990 |
| IČO | 00174939 |
| Datová schránka | 2j7cgj7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1841 smluv za celkem 4 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
71 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 471 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 324 280 Kč |
| IT Hardware | 1 | 97 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní technická knihovna | 1 | 7 244 387 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 4 997 421 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 4 985 200 Kč |
| Krajské ředitelství policie Libereckého kraje | 1 | 3 042 985 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 2 152 735 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 8 | 1 827 100 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 5 | 1 409 742 Kč |
| Městská část Praha 14 | 3 | 813 949 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 2 | 683 312 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 366 630 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 361 669 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 341 220 Kč |
| Bytová správa Ministerstva vnitra, s.p.o. | 1 | 153 572 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 133 540 Kč |
| Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 | 1 | 104 575 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 97 405 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | 1 | 85 245 Kč |
| Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje | 2 | 10 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 34 | 28 810 768 Kč |
| Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 | 1 | 104 575 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 38 | 59 525 000 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 37 510 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 35 398 834 Kč |
| IT Hardware | 32 | 21 043 215 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 17 747 345 Kč |
| Telco | 6 | 6 712 874 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 6 393 909 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 6 308 427 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 3 582 568 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 2 117 237 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 994 939 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 073 868 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 926 981 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 925 577 Kč |
| Právní služby | 1 | 747 054 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 743 288 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 734 519 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 506 083 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 484 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 208 173 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 147 560 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 126 953 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 120 698 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 169 | 219 308 555 Kč |
| M Computers s.r.o. | 1 | 4 392 300 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 4 392 300 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 47 | 251 008 387 Kč |
| Nábytek | 17 | 33 917 734 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 32 149 108 Kč |
| IT Hardware | 29 | 31 547 381 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 8 954 222 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 8 624 154 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 11 | 6 684 037 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 6 344 151 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 5 391 324 Kč |
| Telco | 7 | 3 161 607 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 2 850 756 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 2 068 241 Kč |
| Paliva a oleje | 7 | 1 566 811 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 1 052 700 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 032 662 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 484 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 223 850 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 2 | 211 992 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 187 835 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 184 007 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 169 400 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 155 775 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 20 624 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 215 | 747 261 854 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 3 | 367 222 900 Kč |
| FADOMA DATA spol. s r.o. | 3 | 367 222 900 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 363 000 000 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 3 | 13 177 122 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 2 | 8 954 222 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,03 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 195 | 723 977 589 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 2 | 188 215 500 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 1 | 181 500 000 Kč |
| FADOMA DATA spol. s r.o. | 1 | 181 500 000 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 6 715 500 Kč |
| AMENDOIM s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 38 | 305 040 724 Kč |
| IT | 57 | 109 397 750 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 18 | 75 792 219 Kč |
| Telco | 3 | 5 452 385 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 4 861 160 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 1 813 149 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 1 517 336 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 151 374 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 1 063 396 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 772 722 Kč |
| Finance | 1 | 513 863 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 467 060 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 456 932 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 410 558 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 407 891 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 383 030 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 375 645 Kč |
| Paliva a oleje | 4 | 241 056 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 67 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 202 | 535 308 700 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 1 | 232 320 000 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 232 320 000 Kč |
| FADOMA DATA spol. s r.o. | 1 | 232 320 000 Kč |
| M Computers s.r.o. | 2 | 6 788 100 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 2 | 6 788 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 60 | 198 662 035 Kč |
| IT Hardware | 24 | 189 998 699 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 66 873 091 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 25 | 45 381 414 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 22 121 738 Kč |
| Telco | 8 | 10 060 722 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 6 647 740 Kč |
| Školení a kurzy | 33 | 4 539 694 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 5 | 3 991 475 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 1 278 396 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 1 217 673 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 830 501 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 427 796 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 424 587 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 145 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 108 440 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 68 716 Kč |
| Odpady | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 212 | 594 910 135 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 163 350 000 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 163 350 000 Kč |
| DATECO,s.r.o. | 1 | 163 350 000 Kč |
| BIT SERVIS spol. s r.o. | 1 | 6 647 740 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 6 647 740 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| MARBES CONSULTING s.r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| Deloitte Advisory s.r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 4 794 867 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 200 | 286 913 018 Kč |
| XANADU a.s. | 2 | 4 840 000 Kč |
| SOFTMARKET, spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| 4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 173 550 Kč |
| ABSOLOOK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Deloitte Advisory s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,75 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 182 | 234 178 150 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| MARBES CONSULTING s.r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| Deloitte Advisory s.r.o. | 1 | 5 984 000 Kč |
| Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 172 | 303 436 823 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| M Computers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 291 | 880 975 938 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 437 | 359 787 838 Kč |
| Průmyslové stroje | 51 | 203 749 081 Kč |
| IT Hardware | 38 | 117 669 246 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 243 | 85 452 199 Kč |
| Stroje a zařízení | 81 | 66 118 932 Kč |
| IT | 68 | 46 953 643 Kč |
| Úklidové služby | 119 | 21 340 554 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 98 | 19 168 583 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 8 100 450 Kč |
| Telco | 2 | 7 315 721 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 2 950 043 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 1 242 583 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 1 067 402 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 840 950 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 361 838 Kč |
| Zemědělství | 1 | 328 587 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 98 912 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 60 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 174 | 196 997 416 Kč |
| 1 | 68 021 118 Kč | |
| M Computers s.r.o. | 1 | 68 021 118 Kč |
| SOFTMARKET, spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| BIT SERVIS spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Městská část Praha 19 | 4 | 555 438 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 | 0 Kč |