Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 15.10.2007 |
| IČO | 28169522 |
| Datová schránka | i7vcy29 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1056 smluv za celkem 121 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
49 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,95 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 174 919 518 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 382 760 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 157 300 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 47 | 4 418 930 778 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 2 | 1 841 984 065 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 11 | 951 682 916 Kč |
| MORYS s. r. o. | 1 | 243 733 369 Kč |
| Auböck s.r.o. | 1 | 300 020 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 9 | 293 423 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 0 Kč |
| D&D ELEKTROMONT s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 3 | - 1 353 489 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 3 | - 1 353 489 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 105 | 5 620 898 129 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 2 246 834 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 2 042 802 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 563 256 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 220 300 Kč |
| Odpady | 1 | 346 042 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 210 210 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 181 500 Kč |
| Energie | 2 | 172 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 158 | 13 861 133 330 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 20 | 10 209 979 154 Kč |
| VCES a.s. | 2 | 4 338 962 435 Kč |
| Auböck s.r.o. | 1 | 2 515 590 000 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 2 231 727 705 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 7 | 1 337 746 845 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 554 310 679 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 1 | 529 978 517 Kč |
| Zlínstav a.s. | 4 | 303 909 611 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 1 | 149 768 094 Kč |
| STRABAG a.s. | 7 | 36 607 040 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 14 | 16 886 096 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 15 467 314 Kč |
| PKS stavby a.s. | 1 | 15 467 314 Kč |
| D&D ELEKTROMONT s. r. o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 1 452 000 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 4 | 346 042 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 4 | 346 042 Kč |
| Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 106 | 11 510 006 425 Kč |
| Technické služby | 1 | 144 187 780 Kč |
| Odpady | 3 | 106 264 795 Kč |
| Právní služby | 6 | 16 360 736 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 2 277 453 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 834 349 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 484 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 445 294 Kč |
| Energie | 5 | 421 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 160 206 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 156 | 15 301 137 407 Kč |
| Zlínstav a.s. | 7 | 4 735 508 496 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 7 | 4 150 856 349 Kč |
| PKS stavby a.s. | 2 | 3 662 343 500 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 4 | 2 767 101 661 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 3 | 2 419 241 796 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 4 | 2 419 241 796 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 3 | 308 901 781 Kč |
| EKOSYSTEM spol. s r.o. | 1 | 144 187 780 Kč |
| STRABAG a.s. | 3 | 41 968 641 Kč |
| EDIKT a.s. | 3 | 21 547 557 Kč |
| Servis CZ, s.r.o. | 3 | 21 547 557 Kč |
| Mgr. MARKÉTA KOUBÍKOVÁ, advokátka | 2 | 10 797 557 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 350 900 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 2 377 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 2 | - 1 189 096 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 97 | 20 414 343 966 Kč |
| Technické služby | 1 | 144 091 838 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 72 514 970 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 14 096 538 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 7 038 085 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 25 | 3 032 800 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 2 575 476 Kč |
| Zdravotnictví | 10 | 1 681 677 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 198 569 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 366 422 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 200 347 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 181 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 157 300 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 110 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 67 760 Kč |
| Energie | 2 | 50 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 3 | - 958 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 161 | 27 413 659 488 Kč |
| PKS stavby a.s. | 12 | 12 658 838 928 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 3 807 488 590 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 3 807 488 590 Kč |
| Zlínstav a.s. | 2 | 570 930 824 Kč |
| EKOSYSTEM spol. s r.o. | 2 | 288 665 842 Kč |
| STRABAG a.s. | 5 | 40 637 999 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 3 | 29 809 805 Kč |
| Metrostav a.s. | 9 | 27 777 480 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 2 | 26 476 888 Kč |
| D&D ELEKTROMONT s. r. o. | 2 | 21 375 963 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 5 | 8 338 222 Kč |
| NEPRO stavební a.s. | 2 | 3 106 789 Kč |
| Energie - stavební a báňská a.s. | 1 | 1 000 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 0 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | - 2 406 965 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 2 | - 2 499 831 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | - 15 965 039 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 95 | 11 447 873 450 Kč |
| IT | 1 | 12 376 926 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 3 628 534 Kč |
| Právní služby | 5 | 2 254 267 Kč |
| Odpady | 1 | 1 935 794 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 299 327 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 182 647 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 000 Kč |
| Textilie | 1 | 93 061 Kč |
| Telekomunikační služby | 17 | 20 328 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 9 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 119 | 11 486 270 910 Kč |
| PKS stavby a.s. | 6 | 6 675 655 291 Kč |
| STRABAG a.s. | 3 | 991 019 974 Kč |
| Zlínstav a.s. | 7 | 590 433 677 Kč |
| Metrostav a.s. | 6 | 149 419 245 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 5 | 136 081 586 Kč |
| NEPRO stavební a.s. | 1 | 129 001 230 Kč |
| D&D ELEKTROMONT s. r. o. | 2 | 75 776 723 Kč |
| POHL cz, a.s. | 2 | 39 115 087 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 5 | 28 590 514 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 4 | 15 175 538 Kč |
| SaM silnice a mosty a.s. | 1 | 7 471 617 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 7 471 617 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | 1 946 209 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 1 | 1 946 209 Kč |
| Energie - stavební a báňská a.s. | 1 | 0 Kč |
| MTA Ostrava, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 4 | - 1 755 636 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 57 | 10 997 365 925 Kč |
| Odpady | 1 | 143 939 889 Kč |
| Technické služby | 2 | 105 918 014 Kč |
| IT | 9 | 99 015 404 Kč |
| Právní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 143 967 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 123 995 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 78 | 11 258 911 481 Kč |
| PKS stavby a.s. | 2 | 3 305 893 658 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 3 | 951 722 820 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 3 | 951 722 820 Kč |
| Zlínstav a.s. | 3 | 912 039 115 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 2 | 897 142 984 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 2 | 897 142 984 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 687 280 000 Kč |
| D&D ELEKTROMONT s. r. o. | 1 | 687 280 000 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 2 | 156 001 025 Kč |
| EKOSYSTEM spol. s r.o. | 1 | 143 939 889 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 1 | 116 002 700 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 2 | 115 789 112 Kč |
| POHL cz, a.s. | 3 | 66 568 602 Kč |
| Metrostav a.s. | 6 | 60 068 419 Kč |
| KLEMENT a.s. | 4 | 13 181 759 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 4 | - 1 004 016 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 4 | - 1 004 016 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | - 7 946 991 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 66 | 10 582 314 599 Kč |
| Technické služby | 5 | 1 141 678 055 Kč |
| Odpady | 2 | 203 985 275 Kč |
| Finance | 1 | 22 632 116 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 3 576 811 Kč |
| Textilie | 9 | 918 732 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 635 956 Kč |
| Právní služby | 1 | 620 852 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 107 933 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 9 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 7 472 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | - 713 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 89 | 11 955 028 860 Kč |
| Energie - stavební a báňská a.s. | 1 | 1 058 415 570 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 689 574 884 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 3 | 689 574 884 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 4 | 638 104 809 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 4 | 638 104 809 Kč |
| Zlínstav a.s. | 12 | 446 470 703 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 1 | 433 546 379 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 433 546 379 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 301 515 688 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 3 | 83 175 914 Kč |
| KLEMENT a.s. | 5 | 49 684 996 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 2 | 16 183 413 Kč |
| POHL cz, a.s. | 2 | 13 041 119 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 11 984 137 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 4 | - 713 448 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 71 | 7 486 476 019 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 474 264 756 Kč |
| Technické služby | 7 | 1 384 923 116 Kč |
| Odpady | 1 | 44 105 230 Kč |
| Zemědělství | 3 | 34 222 403 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 17 923 568 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 41 | 3 880 963 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 373 406 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 282 817 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 9 | 79 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 98 | 10 439 646 935 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 2 285 955 745 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 1 | 1 442 394 389 Kč |
| Energie - stavební a báňská a.s. | 3 | 1 281 862 256 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 3 | 913 001 886 Kč |
| Zlínstav a.s. | 8 | 697 370 033 Kč |
| POHL cz, a.s. | 2 | 681 722 568 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 3 | 637 794 134 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 3 | 637 794 134 Kč |
| KLEMENT a.s. | 5 | 564 894 558 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 1 | 429 533 084 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 2 | 263 599 791 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 2 | 82 558 783 Kč |
| Společnost T.A.Q. s.r.o. | 2 | 82 558 783 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 44 105 230 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 9 090 836 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 3 | 7 713 403 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 12 705 Kč |
| MTA Ostrava, s.r.o. | 1 | 12 705 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. | 1 | 0 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 3 | 0 Kč |
| AQUATEST a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 138 | 23 447 857 059 Kč |
| Stavebnictví | 60 | 9 199 172 467 Kč |
| Odpady | 73 | 4 266 975 567 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 123 406 362 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 56 304 678 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 33 | 29 582 487 Kč |
| Energie | 90 | 5 148 800 Kč |
| Zemědělství | 2 | 322 465 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 7 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 81 | 9 667 021 534 Kč |
| Metrostav a.s. | 5 | 1 467 841 205 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 2 | 1 450 876 595 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 699 364 441 Kč |
| MND Drilling & Services a.s. | 3 | 699 364 441 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 2 | 591 842 380 Kč |
| KLEMENT a.s. | 2 | 535 156 255 Kč |
| Zlínstav a.s. | 4 | 452 519 948 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 428 716 207 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 3 | 175 298 939 Kč |
| VISTORIA CZ a.s. | 3 | 175 298 939 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 156 364 030 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 3 | 115 296 022 Kč |
| Společnost T.A.Q. s.r.o. | 3 | 115 296 022 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 103 598 761 Kč |
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 | 34 893 368 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Green Gas DPB, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AQUATEST a.s. | 1 | 0 Kč |
| Energie - stavební a báňská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 4 | - 4 485 539 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 5 217 164 781 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 9 | 296 020 575 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 9 | 75 660 840 Kč |
| Zemědělství | 2 | 68 895 363 Kč |
| Školení a kurzy | 100 | 36 555 806 Kč |
| Dary a dotace | 89 | 16 251 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 298 039 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 611 343 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 83 732 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 75 005 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 47 | 6 359 573 591 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 3 | 1 064 811 833 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 2 | 589 137 149 Kč |
| KLEMENT a.s. | 2 | 529 621 280 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 3 | 420 925 596 Kč |
| Swissman a. s. | 1 | 345 164 756 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 341 479 158 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 258 820 848 Kč |
| DOB CONSTRUCTION a.s. | 1 | 34 565 279 Kč |
| Společnost T.A.Q. s.r.o. | 1 | 34 565 279 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 32 149 534 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 1 | 5 890 907 Kč |