Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 26.11.1992 |
| IČO | 48035599 |
| Datová schránka | amx5p38 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 6972 smluv za celkem 102 mld. Kč;
41 smluv má zásadní nedostatek;
737 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
72 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 365 | 3 058 354 335 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 22 | 28 862 860 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 418 976 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 264 754 Kč |
| Zemědělství | 5 | 860 108 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 600 974 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 485 628 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 332 014 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 180 290 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 145 200 Kč |
| Tisk | 1 | 100 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
51 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
78 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 701 | 5 244 452 222 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 3 867 623 663 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 48 | 103 568 917 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 4 002 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 3 941 474 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 3 297 058 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 1 521 720 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 494 350 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 357 243 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 254 100 Kč |
| Energie | 1 | 200 000 Kč |
| Odpady | 4 | 37 215 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
72 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 724 | 16 308 624 008 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 28 | 5 098 377 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 421 574 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 204 603 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 853 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 774 776 Kč |
| Zemědělství | 3 | 582 863 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 480 027 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 145 200 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 108 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 64 779 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
74 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 704 | 6 900 436 761 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 66 877 842 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 17 | 11 613 701 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 9 824 680 Kč |
| Odpady | 4 | 5 900 054 Kč |
| Zemědělství | 1 | 605 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 520 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 356 297 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 181 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 102 850 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 85 483 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 64 995 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
65 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 585 | 6 411 641 578 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 20 | 7 693 368 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 3 325 633 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 362 897 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 700 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 572 622 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 556 221 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 296 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 72 600 Kč |
| Odpady | 2 | 21 054 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 374 | 6 018 086 609 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 147 | 1 082 578 534 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 559 889 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 499 325 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Odpady | 3 | 60 766 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
61 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 559 | 15 285 541 858 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 30 | 77 845 521 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 1 460 776 Kč |
| Zemědělství | 2 | 407 793 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 604 | 15 365 328 548 Kč |
| Statutární město Plzeň | 8 | 9 623 743 464 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 8 | 9 623 743 464 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 5 | 726 000 000 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 14 | 726 000 000 Kč |
| Skanska a.s. | 5 | 726 000 000 Kč |
| PORR a.s. | 5 | 726 000 000 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 6 | 726 000 000 Kč |
| STRABAG a.s. | 5 | 726 000 000 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 2 | 290 400 000 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 2 | 210 896 144 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 2 | 162 559 537 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 1 | 142 651 002 Kč |
| ZEPRIS s.r.o. | 1 | 142 651 002 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 107 677 104 Kč |
| RENEX s.r.o. | 1 | 38 961 384 Kč |
| GEOTERN s.r.o. | 1 | 1 621 400 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 1 | 1 176 296 Kč |
| Obec Vojkovice | 1 | 1 155 419 Kč |
| TERNI s.r.o. | 2 | 264 935 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 122 155 Kč |
| Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice | 1 | 112 992 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
65 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 531 | 10 100 199 640 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 31 | 48 118 520 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 4 535 536 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | - 534 169 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
72 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 589 | 13 496 142 051 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 29 | 78 085 957 Kč |
| IT | 1 | 30 403 359 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 16 716 711 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 558 215 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 820 022 Kč |
| Energie | 2 | 78 650 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
49 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
89 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 633 | 5 282 065 441 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 26 | 3 621 229 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 431 493 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 302 466 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 266 200 Kč |
| Energie | 2 | 189 075 Kč |
| Kancelář | 1 | 83 825 Kč |
| Technické služby | 1 | 64 130 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 56 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |