Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 20.11.1996 |
| IČO | 25317628 |
| Datová schránka | j8pd5dg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2321 smluv za celkem 97 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
121 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 8 686 630 552 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 90 750 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
19 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 210 | 22 884 304 237 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 5 062 365 Kč |
| Zemědělství | 4 | 2 012 216 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 241 694 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 239 577 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 87 490 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 64 413 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,07 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 220 | 3 275 116 206 Kč |
| Zemědělství | 3 | 522 776 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 91 597 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 75 658 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 60 475 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 225 | 9 742 287 671 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 238 501 033 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 16 839 646 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 3 100 212 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 2 755 400 Kč |
| Zemědělství | 3 | 2 716 678 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 769 792 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 208 | 12 162 366 518 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 11 922 510 Kč |
| Zemědělství | 6 | 8 075 855 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 5 807 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 5 341 250 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 3 328 274 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 345 233 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 569 218 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 726 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 128 117 Kč |
| Odpady | 2 | 89 540 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 19 360 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 207 | 8 793 583 772 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 2 883 092 933 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 137 281 621 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 53 589 842 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 630 000 Kč |
| Zemědělství | 7 | 2 936 736 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 2 989 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 168 | 3 350 870 831 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 11 257 412 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 569 230 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 155 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 182 746 Kč |
| Energie | 1 | 152 460 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
17 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 214 | 9 262 756 103 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 1 594 482 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 469 596 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 1 210 000 Kč |
| IT | 1 | 71 148 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,19 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 192 | 4 258 487 844 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 74 478 181 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 5 396 089 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 983 767 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 815 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 373 114 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 17 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 203 | 4 336 529 989 Kč |
| Dopravní stavby Brno, s.r.o. | 7 | 1 119 997 868 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 4 | 722 555 655 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 498 158 688 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 468 854 775 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 396 710 616 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 277 762 402 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 253 700 880 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 234 427 388 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 150 963 115 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 58 598 334 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 44 360 056 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 3 | 26 487 636 Kč |
| SEŽEV-REKO, a.s. | 2 | 4 473 370 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 1 572 745 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 1 423 892 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 162 | 2 275 044 703 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 14 | 259 929 740 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 12 | 3 212 836 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 671 258 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 054 196 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 210 782 Kč |
| Odpady | 1 | 85 983 Kč |
| Energie | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 190 | 2 540 164 372 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 160 868 506 Kč |
| SDS EXMOST spol. s r.o. | 3 | 119 376 671 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 117 138 186 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 1 | 73 583 917 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 51 907 041 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 3 | 34 448 762 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 26 340 092 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 2 | 10 262 976 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 7 621 301 Kč |
| STAVMONTA spol. s r.o. | 1 | 6 110 500 Kč |
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 1 | 632 697 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 440 937 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 | 394 018 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 194 810 Kč |