Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 07.11.1991 |
| IČO | 43005560 |
| Datová schránka | 5ssfq4h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 5301 smluv za celkem 106 mld. Kč;
26 smluv má zásadní nedostatek;
233 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 86 566 980 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 3 257 298 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 302 270 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 523 893 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 377 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORR a.s. | 105 | 7 847 487 275 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 2 | 5 432 182 583 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 2 | 5 432 182 583 Kč |
| Klika & Dvořák, s.r.o. | 1 | 605 000 000 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 605 000 000 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 8 | 604 254 950 Kč |
| STRABAG SIS a.s. | 1 | 579 374 162 Kč |
| Město Zruč nad Sázavou | 1 | 490 261 089 Kč |
| Obec Soutice | 1 | 490 261 089 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 490 261 089 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 8 | 28 771 954 Kč |
| CHIC, s.r.o. | 4 | 26 999 512 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 14 089 268 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 13 913 747 Kč |
| Obec Příčovy | 1 | 4 133 153 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 3 122 228 Kč |
| MI Roads a.s. | 5 | 0 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 3 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Skanska a.s. | 5 | 0 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. | 5 | 0 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 3 | 0 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 5 | 0 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 3 | - 179 198 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 1 | - 671 667 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
75 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
36 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 390 | 4 975 701 953 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 44 051 040 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 21 618 945 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 7 542 975 Kč |
| Průmyslové stroje | 12 | 6 093 618 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 2 306 643 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 1 328 564 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 995 198 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 261 190 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 219 630 Kč |
| Zemědělství | 1 | 152 341 Kč |
| IT | 1 | 75 514 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 68 123 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
26 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 491 | 22 049 621 480 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 13 | 7 203 985 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 6 576 624 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 4 511 223 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 4 393 333 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 315 788 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 798 662 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 2 398 268 Kč |
| Odpady | 2 | 399 328 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 363 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 329 370 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 188 195 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 165 528 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
30 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 458 | 9 636 826 425 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 11 102 950 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 6 427 407 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 3 242 665 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 321 138 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 236 214 Kč |
| Zemědělství | 2 | 152 732 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 120 361 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 106 052 Kč |
| IT | 3 | 71 239 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | - 98 206 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 500 | 8 051 844 347 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 476 976 904 Kč |
| Pojišťovací služby | 68 | 283 644 065 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 208 535 671 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 60 291 747 Kč |
| Technické služby | 1 | 40 874 006 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 3 972 866 Kč |
| Zemědělství | 3 | 2 278 331 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 1 757 840 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 288 832 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 698 259 Kč |
| IT | 4 | 386 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 174 240 Kč |
| Výstavba vodních děl | 12 | 157 209 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 110 000 Kč |
| Odpady | 2 | 87 120 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 72 600 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 36 300 Kč |
| Energie | 1 | 20 570 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 384 | 9 507 314 298 Kč |
| Dary a dotace | 56 | 5 261 776 874 Kč |
| Úklidové služby | 83 | 669 920 739 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 131 | 603 329 759 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 507 632 543 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 27 213 969 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 22 977 779 Kč |
| Odpady | 47 | 5 387 734 Kč |
| Zemědělství | 5 | 2 270 313 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 129 235 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 897 532 Kč |
| IT | 3 | 420 019 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 452 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 335 | 10 662 523 343 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 27 | 118 805 845 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 96 | 24 937 902 Kč |
| Technické služby | 6 | 4 901 882 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 4 675 939 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 45 | 2 376 574 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 278 202 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 907 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 602 157 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 542 440 Kč |
| IT | 2 | 340 513 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 327 928 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 32 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 329 | 9 997 738 284 Kč |
| Úklidové služby | 972 | 7 387 580 815 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 59 | 110 750 729 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 135 | 33 345 911 Kč |
| Technické služby | 6 | 3 156 185 Kč |
| IT | 2 | 619 773 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 479 560 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 229 785 Kč |
| Energie | 12 | 226 270 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 68 970 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 23 | 65 243 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 16 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 9 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORR a.s. | 564 | 10 162 313 629 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 1 | 2 297 568 212 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 2 297 568 212 Kč |
| 31674267 | 1 | 2 297 568 212 Kč |
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 | 2 297 568 212 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 1 933 996 729 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 3 | 1 243 803 877 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 4 | 1 230 546 138 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 3 | 1 086 573 725 Kč |
| Město Úvaly | 4 | 233 887 994 Kč |
| ZEPRIS s.r.o. | 4 | 233 887 994 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 3 | 167 505 943 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 157 230 153 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 155 348 270 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 140 190 600 Kč |
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 1 | 88 566 425 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 4 | 77 018 167 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 1 | 48 218 391 Kč |
| ALPINE Bau CZ a.s. | 3 | 39 871 315 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 | 35 974 757 Kč |
| 1 | 32 726 870 Kč | |
| SP spol. s r.o. | 2 | 21 233 720 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 16 337 950 Kč |
| REKOP s.r.o. | 1 | 13 810 333 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 87 410 Kč |
| TS a.s. | 1 | 63 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
30 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 318 | 4 326 704 533 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 167 | 507 742 506 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 54 | 101 935 546 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 121 | 79 667 766 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 59 012 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 178 | 56 194 267 Kč |
| Zemědělství | 3 | 6 466 441 Kč |
| Technické služby | 11 | 3 491 567 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 12 | 665 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 321 069 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 4 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORR a.s. | 539 | 4 681 277 356 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 9 | 917 300 277 Kč |
| STRABAG a.s. | 4 | 770 400 000 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 3 | 480 000 000 Kč |
| Skanska a.s. | 3 | 480 000 000 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 480 000 000 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 2 | 320 000 000 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 290 400 000 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 290 400 000 Kč |
| Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. | 1 | 160 000 000 Kč |
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 1 | 88 329 746 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 81 492 722 Kč |
| Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace | 1 | 63 105 200 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 3 | 62 577 410 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 3 | 62 577 410 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 33 704 315 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 31 915 831 Kč |
| GREMIS, s.r.o. | 2 | 22 962 244 Kč |
| SP spol. s r.o. | 1 | 6 113 667 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 4 308 616 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 475 548 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 102 370 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 1 | 102 370 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 94 313 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 288 | 7 785 297 865 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 104 | 1 016 850 564 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 98 | 112 015 933 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 115 | 94 587 888 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 23 | 59 605 951 Kč |
| Zemědělství | 4 | 26 483 130 Kč |
| IT | 166 | 21 049 237 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 18 327 912 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 46 | 16 960 956 Kč |
| Technické služby | 14 | 3 111 193 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 12 | 797 783 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 56 | 505 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORR a.s. | 537 | 8 071 718 305 Kč |
| 1 | 1 848 078 078 Kč | |
| EUROVIA CZ a.s. | 4 | 1 285 414 312 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 874 014 312 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 5 | 689 418 544 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 5 | 459 800 000 Kč |
| Skanska a.s. | 4 | 445 125 846 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 3 | 411 400 000 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 3 | 388 288 432 Kč |
| ALPINE Bau CZ a.s. | 2 | 387 200 000 Kč |
| STRABAG a.s. | 5 | 290 400 000 Kč |
| SP spol. s r.o. | 2 | 121 665 213 Kč |
| SOVIS CZ, a.s. | 3 | 72 600 000 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 3 | 72 600 000 Kč |
| MADOS MT s.r.o. | 3 | 49 034 091 Kč |
| Město Úvaly | 3 | 45 187 907 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 30 615 376 Kč |
| MIROS Pardubice a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| HOLD, s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 2 | 15 473 478 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 7 223 700 Kč |
| Služby Města Veselí nad Moravou | 1 | 1 213 397 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 179 405 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |