Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 08.03.1991 |
| IČO | 14498138 |
| Datová schránka | cpcg3fv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1632 smluv za celkem 4 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
46 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 39 522 291 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 471 900 Kč |
| IT Hardware | 3 | 431 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 78 841 906 Kč |
| Univerzita Pardubice | 8 | 608 885 Kč |
| Česká geologická služba | 3 | 570 031 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 471 900 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 301 290 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 164 495 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 155 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 19 | 81 113 835 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 94 | 144 162 340 Kč |
| IT | 18 | 91 230 421 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 72 092 853 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 7 | 14 376 635 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 5 858 015 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 985 610 Kč |
| Zemědělství | 3 | 636 942 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 513 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 148 | 347 588 750 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 2 577 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 13 | 395 487 278 Kč |
| Dary a dotace | 18 | 109 800 651 Kč |
| IT Hardware | 188 | 102 050 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 19 | 71 591 429 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 834 481 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 605 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 586 112 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 498 556 Kč |
| Zemědělství | 4 | 493 753 Kč |
| Sociální služby | 5 | 394 581 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 226 875 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 209 088 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 138 376 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 106 722 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 279 | 685 271 742 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 852 699 Kč |
| Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec | 1 | 197 182 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 190 757 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 87 | 50 331 547 Kč |
| IT | 18 | 42 121 071 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 12 | 10 162 926 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 7 292 658 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 330 720 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 2 394 590 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 188 220 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 1 157 002 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 1 067 601 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 865 150 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 712 276 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 592 247 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 312 930 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 294 562 Kč |
| Zemědělství | 2 | 182 589 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 150 500 Kč |
| Sociální služby | 1 | 90 605 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 90 448 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | - 1 022 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 161 | 136 184 522 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 67 954 Kč |
| Obec Dřínov | 1 | 21 608 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 21 | 217 679 904 Kč |
| IT Hardware | 52 | 45 174 732 Kč |
| Stavebnictví | 33 | 21 534 370 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 8 | 6 275 484 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 4 210 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 3 646 658 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 3 572 519 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 3 051 339 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 987 045 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 365 807 Kč |
| Zemědělství | 2 | 353 272 Kč |
| Právní služby | 1 | 219 373 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 157 288 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 111 489 Kč |
| Telco | 1 | 72 600 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 204 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 125 | 327 675 771 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 70 | 295 857 881 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 8 | 38 605 558 Kč |
| IT | 22 | 36 062 048 Kč |
| Kancelář | 5 | 32 542 712 Kč |
| Zdravotnictví | 33 | 8 302 778 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 5 | 7 037 517 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 781 738 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 1 596 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 799 060 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 576 962 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 520 300 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 425 920 Kč |
| Telco | 1 | 331 540 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 180 895 Kč |
| Jiná energie | 1 | 107 085 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 148 | 419 304 448 Kč |
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 1 | 163 350 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 163 350 000 Kč |
| DATECO,s.r.o. | 1 | 163 350 000 Kč |
| Národní sportovní agentura | 1 | 319 440 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 117 | 224 611 221 Kč |
| IT | 42 | 99 172 743 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 9 | 76 843 381 Kč |
| Sítě a přenos dat | 65 | 67 399 889 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 50 | 16 290 941 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 17 | 6 050 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 4 670 031 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 4 556 666 Kč |
| Právní služby | 17 | 3 616 690 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 2 974 896 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 2 387 900 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 430 760 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 199 | 420 854 545 Kč |
| Axians Czech Republic s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Power Systems s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Národní sportovní agentura | 4 | 5 497 562 Kč |
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 2 | 4 840 000 Kč |
| SOFTMARKET, spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Krajská knihovna Karlovy Vary | 1 | 1 244 928 Kč |
| Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace | 1 | 491 682 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 449 | 2 912 232 066 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 97 | 830 443 885 Kč |
| IT Hardware | 145 | 252 705 899 Kč |
| IT | 29 | 94 735 504 Kč |
| Zemědělství | 177 | 26 784 061 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 21 497 622 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 8 | 19 834 273 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 49 | 5 025 812 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 4 232 149 Kč |
| Konzultace a poradenství | 17 | 2 310 059 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 2 191 994 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 233 655 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 852 284 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 18 | 338 558 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 248 020 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 117 161 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 63 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 218 | 401 138 450 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 176 659 999 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 170 610 000 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 170 610 000 Kč |
| CompuNet s.r.o. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Axians Czech Republic s.r.o. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Power Systems s.r.o. | 1 | 6 049 999 Kč |
| Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12 | 1 | 66 930 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 114 | 522 006 285 Kč |
| IT Hardware | 88 | 89 896 070 Kč |
| IT | 23 | 78 432 683 Kč |
| Stroje a zařízení | 17 | 38 394 055 Kč |
| Průmyslové stroje | 66 | 34 564 308 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 31 617 741 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 9 | 19 200 620 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 33 | 5 187 173 Kč |
| Energie | 1 | 2 257 449 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 2 079 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 887 254 Kč |
| Telco | 2 | 532 158 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 464 477 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 220 389 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 141 873 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 74 243 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 157 | 245 540 539 Kč |
| Národní technická knihovna | 1 | 1 025 076 Kč |
| Krajský soud v Hradci Králové | 1 | 175 908 Kč |
| Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 233 | 3 636 733 519 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 289 | 301 597 519 Kč |
| IT Hardware | 80 | 129 433 633 Kč |
| IT | 13 | 52 354 544 Kč |
| Školení a kurzy | 129 | 15 619 999 Kč |
| Sociální služby | 98 | 8 127 084 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 7 081 888 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 17 | 3 630 169 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 3 363 536 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 996 080 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 1 753 169 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 369 549 Kč |
| Telco | 1 | 342 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 123 | 231 826 770 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 231 420 Kč |