Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Veřejná výzkumná instituce.
| Založeno | 01.01.1972 |
| IČO | 00020711 |
| Datová schránka | tqepb8z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2106 smluv za celkem 4 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
51 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 61 023 929 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 27 861 310 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 61 | 17 939 044 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 11 071 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 6 504 768 Kč |
| Zemědělství | 1 | 6 446 177 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 085 137 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 159 630 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 120 460 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 749 595 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 402 930 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 217 405 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 214 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 197 230 Kč |
| Odpady | 2 | 184 041 Kč |
| Voda | 1 | 51 520 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 4 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 44 307 812 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 146 | 43 254 869 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 6 757 850 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 295 345 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 2 104 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 240 897 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 724 354 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 618 915 Kč |
| Zemědělství | 1 | 292 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 216 564 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 161 106 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 145 200 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 95 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 78 553 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 020 Kč |
| Technické služby | 1 | 73 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 70 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 66 471 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 20 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 140 | 297 707 933 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 94 466 249 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 56 278 509 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 7 663 117 Kč |
| IT | 3 | 5 135 360 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 5 074 587 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 328 580 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 193 308 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 999 913 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 950 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 941 494 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 836 341 Kč |
| IT Hardware | 1 | 335 654 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 282 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 210 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 200 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 102 850 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 97 439 483 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 131 | 40 559 777 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 27 430 531 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 12 251 055 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 624 169 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 6 403 320 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 4 544 570 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 3 075 082 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 874 643 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 590 424 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 1 488 300 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 405 168 Kč |
| IT | 1 | 917 543 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 412 602 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 336 940 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 256 762 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 220 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 122 876 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Odpady | 1 | 66 550 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 203 | 209 190 687 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 52 969 766 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 51 670 127 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 22 572 291 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 7 437 006 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 3 085 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 1 763 793 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 728 652 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 392 565 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 164 262 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 081 303 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 969 340 Kč |
| Odpady | 2 | 618 328 Kč |
| Právní služby | 2 | 358 160 Kč |
| Telco | 1 | 251 428 Kč |
| Chemické výrobky | 3 | 181 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
67 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 14 | 327 605 110 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 160 | 265 131 798 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 251 083 736 Kč |
| Zemědělství | 1 | 227 680 419 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 12 270 295 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 9 578 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 6 172 219 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 344 166 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 1 110 967 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 753 720 Kč |
| IT | 4 | 548 497 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 271 040 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 170 200 Kč |
| Právní služby | 3 | 169 400 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 100 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 20 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 14 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 183 | 253 163 552 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 36 674 750 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 18 811 484 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 14 327 577 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 13 673 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 6 128 040 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 2 921 453 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 390 597 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 375 528 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 309 447 Kč |
| Telco | 1 | 1 195 617 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 902 370 Kč |
| Technické služby | 1 | 290 000 Kč |
| IT | 1 | 281 446 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 203 172 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 195 920 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 72 600 Kč |
| Právní služby | 2 | 72 600 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 12 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
44 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 129 | 90 570 901 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 53 856 315 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 30 289 930 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 15 491 630 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 13 454 262 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 8 759 822 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 7 163 200 Kč |
| IT | 2 | 7 126 053 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 285 852 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 242 378 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 1 188 946 Kč |
| Technické služby | 3 | 990 314 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 442 430 Kč |
| Odpady | 1 | 249 986 Kč |
| Právní služby | 2 | 205 700 Kč |
| Telco | 11 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 7 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 165 046 319 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 146 751 440 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 91 | 44 816 422 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 690 180 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 714 030 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 699 999 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 815 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 237 356 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 799 455 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 346 060 Kč |
| IT Hardware | 2 | 170 369 Kč |
| IT | 1 | 167 888 Kč |
| Telco | 12 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |