Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené organizace.
| Založeno | 01.07.2007 |
| IČO | 27804721 |
| Datová schránka | 9dzxkuk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 971 smluv za celkem 2 mld. Kč;
13 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 239 946 Kč |
| IT | 1 | 138 545 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 930 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 21 | 13 945 497 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 23 | 8 075 671 Kč |
| Statutární město Ostrava | 4 | 7 790 963 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 3 951 271 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 3 145 988 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 843 211 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 389 810 Kč |
| Statutární město Karviná | 3 | 355 589 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 253 495 Kč |
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 241 702 Kč |
| Město Orlová | 1 | 205 569 Kč |
| Město Tábor | 2 | 199 327 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 3 | 188 427 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 159 560 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 127 101 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 108 900 Kč |
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 1 | 90 333 Kč |
| Město Semily | 1 | 86 164 Kč |
| Město Jablunkov | 1 | 23 642 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 77 | 40 182 220 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 224 722 971 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 11 979 456 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 13 | 2 506 940 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 573 222 Kč |
| Technické služby | 2 | 480 346 Kč |
| Odpady | 1 | 272 492 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 247 653 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 205 688 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 176 883 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 131 769 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 91 772 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 51 590 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 141 | 260 995 479 Kč |
| STEGG s.r.o. | 1 | 181 500 000 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 181 500 000 Kč |
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 1 | 112 934 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 276 822 811 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 79 626 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 40 | 9 031 342 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 4 662 580 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 879 373 Kč |
| Energie | 8 | 2 848 843 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 831 773 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 453 405 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 448 526 Kč |
| Technické služby | 2 | 370 611 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 193 516 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 152 823 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 148 996 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 130 797 Kč |
| IT | 1 | 79 751 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 146 | 509 469 032 Kč |
| Energylink s.r.o. | 1 | 86 086 288 Kč |
| Intermont, Opatrný, s.r.o. | 3 | 37 022 986 Kč |
| Město Kdyně | 1 | 0 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 40 822 769 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 14 092 270 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 12 784 233 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 14 | 12 653 573 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 45 | 7 357 163 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 4 366 071 Kč |
| Odpady | 9 | 2 425 779 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 320 327 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 17 | 1 269 804 Kč |
| Technické služby | 3 | 869 043 Kč |
| Energie | 8 | 774 909 Kč |
| Zdravotnický materiál | 9 | 568 471 Kč |
| IT Hardware | 1 | 562 106 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 226 832 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 10 | 213 407 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 144 | 109 686 333 Kč |
| Obec Hraničné Petrovice | 1 | 716 454 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 114 127 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 30 862 005 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 11 725 580 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 18 | 5 245 834 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 952 062 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 2 835 507 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 2 729 501 Kč |
| Energie | 6 | 2 423 164 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 605 029 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 494 939 Kč |
| Technické služby | 1 | 336 333 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 223 112 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 114 914 Kč |
| Kancelář | 1 | 77 832 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 95 | 71 716 832 Kč |
| TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s.r.o. | 1 | 64 965 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 37 103 712 Kč |
| Technické služby | 65 | 16 691 720 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 7 051 911 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 2 088 639 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 2 008 470 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 1 880 196 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 8 | 1 441 510 Kč |
| Energie | 5 | 991 608 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 363 000 Kč |
| Elektricke stroje | 3 | 259 655 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 242 690 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 87 317 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 100 | 70 906 056 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 36 133 572 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 13 | 25 487 252 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 4 392 300 Kč |
| IT | 2 | 3 231 933 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 1 686 264 Kč |
| Energie | 12 | 1 364 003 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 148 322 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 87 222 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 71 928 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 71 | 82 602 412 Kč |
| Elektrárna Počerady, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Elektrárna Tisová, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Elektrárna Dětmarovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Energotrans, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 115 908 815 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 22 | 11 515 253 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 4 927 261 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 3 889 474 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 2 503 773 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 096 189 Kč |
| Energie | 5 | 828 973 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 146 852 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 76 | 146 854 230 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektricke stroje | 73 | 159 244 974 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 39 616 494 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 20 | 36 313 762 Kč |
| IT | 41 | 27 601 835 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 21 198 072 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 81 | 10 904 689 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 3 104 630 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 638 675 Kč |
| Energie | 4 | 258 440 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 58 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 78 | 69 756 273 Kč |
| ARPEX MORAVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ME2019 s.r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 41 | 106 598 874 Kč |
| Energie | 387 | 76 134 385 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 12 242 979 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 845 540 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 3 684 804 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 84 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Blovice | 2 | 4 785 279 Kč |
| Veolia Průmyslové služby ČR, a.s. | 3 | 4 759 053 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 4 391 163 Kč |
| Střední škola technická Mohelnice | 2 | 2 970 657 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 2 743 852 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 968 956 Kč |
| Krajská knihovna Karlovy Vary | 1 | 409 005 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 360 248 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109 | 1 | 304 396 Kč |
| Ministerstvo financí | 2 | 195 000 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 156 367 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 117 531 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 87 138 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 58 500 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 38 526 Kč |
| SPZ Triangle, příspěvková organizace | 1 | 17 690 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 13 852 Kč |
| Okresní soud v Kutné Hoře | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 0 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 31 | 22 377 214 Kč |
| Krajská knihovna Karlovy Vary | 1 | 409 005 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109 | 1 | 304 396 Kč |